Asus PadFone 2 Modeli Türkiye’de Satışa Çıktı

tarafından pazara sürülen Akıllı Telefon & Tablet ürünü Türkiye pazarında uzun bir bekleyişin sonunda satışa sunuldu.

tarafından satışına geçtiğimiz günlerde başlanılan modeli ile daha önce detaylı bir yazı hazırlamıştık. (Asus PadFone 2 Özellikleri)

4.7 İnçlik bir ekrana sahip olan ve yanında gelen istasyon ile 10.1 inçlik bir Tablet PC halini alabilen modeli ülkemizde 999 USD + KDV gibi bir fiyat seviyesinden satışa sunulmuş durumda.

Fiyatı TL olarak hesaplamamız gerektiğinde ise karşımıza 1780 TL + KDV yani 2100 TL gibi bir fiyat çıkmış oluyor. Yani ile Apple iPhone 5 modeli aynı fiyat seviyesinden satışa sunulmuş oluyor.

Asus PadFone 2 ve Asus PadFone Station Asus PadFone 2 Modeli Türkiye’de Satışa Çıktı

ve PadFone Station

Bir paket halinde satışa sunulacak olan Asus modeli ile birlikte Akıllı Telefon, 10.1 İnçlik Tablet Ekranı ve Koruyucu Kılıf verilecek.

Ülkemizde ilk etapta ne kadarlık bir kullanıcıya ulaşabilir bilinmez ancak hem arkasında Asus gibi bir markanın olması hem de her alanda kullanımının oldukça özgün olması sebebiyle Asus PadFone 2 modeli kullanıcılar tarafından ilgi görecektir diye düşünüyorum.

Asus PadFone 2 Türkiye Asus PadFone 2 Modeli Türkiye’de Satışa Çıktı

Asus PadFone 2 Türkiye

Yakın dönemde Teknoloji Marketlerde satışa sunulacak olan Asus PadFone 2 modelinin detaylı bir incelemesini de cihaz elimize ulaştıktan sonra yapacağız. Ama ilk etapta özelliklerini ve ön incelemesini Asus PadFone 2 Özellikleri, Yorumlar ve Türkiye Satışı konusundan inceleyebilirsiniz.

Asus PadFone 2 Asus PadFone 2 Modeli Türkiye’de Satışa Çıktı

Asus PadFone 2

Bir önceki yazımız olan Yurtdışından Getirilen Telefonların Pasaport İle İMEİ Kaydı başlıklı makalemizde imei, imei çakma ve imei kayıt hakkında bilgiler verilmektedir.


Toplam 1 sayfa1Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık
DMCA.com