Asus PadFone 2 Modeli Türkiye’de Satışa Çıktı

  • 08 Ocak 2013
  • 1.782 kez görüntülendi.
Asus PadFone 2 Modeli Türkiye’de Satışa Çıktı

tarafından pazara sürülen Akıllı Telefon & Tablet ürünü Türkiye pazarında uzun bir bekleyişin sonunda satışa sunuldu.

Türkiye tarafından satışına geçtiğimiz günlerde başlanılan modeli ile daha önce detaylı bir yazı hazırlamıştık. (Asus PadFone 2 Özellikleri)

4.7 İnçlik bir ekrana sahip olan ve yanında gelen istasyon ile 10.1 inçlik bir Tablet PC halini alabilen modeli ülkemizde 999 USD + KDV gibi bir fiyat seviyesinden satışa sunulmuş durumda.

Fiyatı TL olarak hesaplamamız gerektiğinde ise karşımıza 1780 TL + KDV yani 2100 TL gibi bir fiyat çıkmış oluyor. Yani ile Apple iPhone 5 modeli aynı fiyat seviyesinden satışa sunulmuş oluyor.

Asus PadFone 2 ve Asus PadFone Station

Asus ve Asus PadFone Station

Bir paket halinde satışa sunulacak olan Asus modeli ile birlikte Akıllı Telefon, 10.1 İnçlik Tablet Ekranı ve Koruyucu Kılıf verilecek.

Ülkemizde ilk etapta ne kadarlık bir kullanıcıya ulaşabilir bilinmez ancak hem arkasında Asus gibi bir markanın olması hem de her alanda kullanımının oldukça özgün olması sebebiyle Asus PadFone 2 modeli kullanıcılar tarafından ilgi görecektir diye düşünüyorum.

Asus PadFone 2 Türkiye

Asus PadFone 2 Türkiye

Yakın dönemde Teknoloji Marketlerde satışa sunulacak olan Asus PadFone 2 modelinin detaylı bir incelemesini de cihaz elimize ulaştıktan sonra yapacağız. Ama ilk etapta özelliklerini ve ön incelemesini Asus PadFone 2 Özellikleri, Yorumlar ve Türkiye Satışı konusundan inceleyebilirsiniz.

Asus PadFone 2

Asus PadFone 2

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
HTC Sense 5 Ara Yüzü Şekillenmeye Başladı
HTC Sense 5 Ara Yüzü Şekillenmeye Başladı

Android İşletim Sistemi yerleşmeye başladıktan sonra HTC firması tarafından adım adım geliştirilmeye başlanılan HTC Sense Ara Yüzü artık Sense 5...

Nvidia Tegra 4 Mobil İşlemci Resmen Tanıtıldı
Nvidia Tegra 4 Mobil İşlemci Resmen Tanıtıldı

Pazardaki Mobil İşlemci Aileleri arasında önemli bir konuma sahip olan Nvidia ailesine uzun süredir beklenen Nvidia Tegra 4 İşlemcisi CES...

Kapat