Hem Uygun Hem Çift Sim Kartlı Samsung S5282 Galaxy Star Geliyor

  • 25 Mayıs 2013
  • 3.093 kez görüntülendi.
Hem Uygun Hem Çift Sim Kartlı Samsung S5282 Galaxy Star Geliyor

çift sim kartlı yeni telefonu  S5282 Galaxy Star modelini duyurdu. Bu telefonun haberini yapmamınızın nedeni sunduğu özellikleri ve fiyatının düşük olmasıdır.

Galaxy Star, Android işletim sistemli hemde Android OS 4.1 Jelly Bean kullanan en ucuz çift sim kartlı telefon olacak. Çünkü satış fiyatı 70 Euro olarak açıklanmış. Yani bizim paramızla 160 TL’ye satılacakmış.

Peki özelliklerine bakacak olursak; En başta Android OS 4.1.2 Jelly Bean işletim sistemine sahip olan Galaxy Star 1 GHZ tek çekirdek işlemcisi 3″ QVGA ekranı, 2 MP kamerası, 512 MB Ram’i ve 4 GB dahili hafızası bulunuyor.

 

Samsung Galaxy Star

Samsung Galaxy Star

 

Tüm bu özellikleri ve fiyatı Samsung Galaxy Star modelini en ucuz çift sim kartlı akıllı telefon yapacak. Bu fiyatıyla ve bu özellikleriyle bu telefon ülkemizde en çok satılan telefon olur. Çünkü Samsung’un Android işletim sistemli telefonlarının aynı anda iki hattı da aktif olarak kullanabilme özelliği var.

Samsung, S5282 Galaxy Star modelinin 31 Temmuzda Hindistandan başlayarak satışa sunacağını açıkladı. Kısa bir süre sonra da ülkemizdeki marketlerde görmemiz mümkündür.

Tabi aynı fiyattan satılır mı bilemeyiz ancak tahminlerimiz maksimum 100 – 200 tl daha pahalı olur. Yani Türkiye’de maksimum 500 TL olması bekleniyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. ismail diyor ki:

    bu fiyata bu telefon harika eğer bu fiyattan Türkiye’de de satışa sunulursa varya senenin telefonu olur bayağı bir satış yapar


BİR YORUM YAZ
Sony Xperia S Jelly Bean
Sony Xperia S Kullanıcılarına Müjde Jelly Bean Güncellemesi Hazır

Sony Xperia S kullanıcılarının merakla beklediği Android 4.1.2 Jelly Bean güncellemesi artık hazır. Merakla beklenen güncelleme Sony Fransa yetkililerinin twitter üzerinden paylaştığı mesajla duyuruldu. Güncelleme ülke ve...

BlackBerry Q10 Türkiye Pazarında Satışta
BlackBerry Q10 25 Mayıstan İtibaren Türkiye Pazarında

BlackBerry OS 10 İşletim Sistemi ile pazara çıkan ilk 2 modelden birisi olan BlackBerry Q10 modeli operatörler tarafından Türkiye pazarında...

Kapat