HTC Kullanıcılarına Android 4.1 Güncelleme Müjdesi

  • 21 Temmuz 2012
  • 906 kez görüntülendi.
HTC Kullanıcılarına Android 4.1 Güncelleme Müjdesi

Yakın dönemde Google tarafından pazara sunulan .1 sürümü için firmaların sessiz bekleyişi sürerken firması kullanıcılarının gönlüne su serpti ve birçok modeli için Güncelleme geleceği bilgisini verdi.

HTC Android 4.1 Güncellemesi İçin Yeşil Işık Yaktı

.1 Güncellemesi İçin Yeşil Işık Yaktı

Firma tarafından verilen bilgiye göre , ve HTX One S modellerine yakın dönemde .1 güncellemesi çıkarılacak. Ayrıca güncelleme bu 3 modelle sınır kalmayacak. İlerleyen dönemlerde birçok model için de .1 güncellemesi yayınlanacak.

One modelleri için çıkarılması planlanan sürümü için 2012 son çeyreği tarihini verebiliriz. Ancak diğere modeller için herhangi bir tarih vermek zor olacaktır.

Bu arada İşletim Sisteminin bir üst modelinin gelme ihtimali de göz önüne alındığında firmaların önümüzdeki dönemlerde güncelleme noktasında çok fazla sorun yaşayacağını düşünebiliriz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Vodafone İle Bayramda Ücretsiz Konuşun
Vodafone İle Ramazanda Konuştuğunuz Kadar Bayramda Bedava

Vodafone bu Ramazan'da abonelerine özel bir kampanya hazırladı. "Vodafone İle Fasl-ı Muhabbet" kampanyası adıyla duyurulan çalışma ile Ramazan Ayında Görüştüğünüz...

07-firefox-os-mobile-icones
Mozilla Firefox OS HTML 5 ile Cep Telefonu Pazarına Geliyor

Firefox web tarayıcısıyla yakından tanıdığımız Mozilla vakfı Google, Microsoft ve Apple'ın gerisinde kalmak istemiyor. Mobil pazara işletim sistemiyle giriyor.  Android,...

Kapat