Samsung Galaxy S DUOS Çift Hatlı Android Tabanlı Akıllı Telefon

  • 22 Ağustos 2012
  • 25.383 kez görüntülendi.
Samsung Galaxy S DUOS Çift Hatlı Android Tabanlı Akıllı Telefon

Samsung firması İşletim Sistemine sahip Çift Hatlı cep telefonu olan Samsung Galaxy S DUOS modelinin satışına başlamak üzere.

Bu ay bitmeden Avrupa pazarında satışına başlanılacak olan Galaxy S DUOS modelinin yıl bitmeden bütün pazarlarda satışa çıkması, Türkiye pazarına da giriş yapması bekleniliyor.

Henüz net olarak bir özellik ve detaylı açıklama yapılmayan Galaxy S DUOS modelinde 1 GHz lik Qualcomm Snapdragon S3 işlemci kullanılmasına kesin gözüyle bakılıyor. Ayrıca üründe 512 MB RAM Bellek, 5 MP lik Arka Kamera, 4.0 Ice Cream Sandwich İşletim Sistemi, 1500 mAh lik Batarya, 4 GB Dahili Hafıza ve MicroSD kart Yuvası ve TouchWiz Nature UX ara yüzünün kullanılması bekleniyor.

 

Samsung Galaxy S DUOS Çift Hatlı Akıllı Telefon

Samsung Galaxy S DUOS Çift Hatlı Akıllı Telefon

Özellikle Türkiye pazarında İşletim Sistemine sahip Çift Hatlı cep telefonunun oldukça rağbet göreceğine kesin gözüyle bakılıyor. Dünya pazarında da Samsung firması bu noktada başarılı bir adım atmış gibi görünüyor.

Samsung Galaxy S DUOS

Samsung Galaxy S DUOS

Bakalım Galaxy S Duos isimli bu cihaz pazarda nasıl bir yer edinecek kendisine. Ace ve Wonder modelleri gibi satış rakamlarını zorlayacak mı?

Samsung Galaxy S Duos

Samsung Galaxy S Duos

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. davetiye diyor ki:

    kardeşime hediye olarak almıştım, uzun süredir sorunsuz olarak kullanabiliyor.

  2. CEMALİ AFŞAR diyor ki:

    aldığım günden itibaren sorun yaşıyorum çift hat ikisi birden aktif olmuyor resimli mesaj gönderilemiyor gelen açılmıyor çift hat kullananlara tavsiye etmem.iki sefer servisine gitti bıkkınlık verdi.


BİR YORUM YAZ