Samsung Galaxy S2 Modeline Android 4.0 Güncellemesi Geliyor

  • 07 Mart 2012
  • 1.918 kez görüntülendi.
Samsung Galaxy S2 Modeline Android 4.0 Güncellemesi Geliyor

firmasının amiral gemilerinden bir tanesi olan S2 modeli için Mart ayı ortasında Android 4.0 güncellemesi geleceği resmiyet kazandı.

Firma yetkilileri tarafından yapılan açıklamaya göre ayın ortasında Android 4.0 sürümü S2 telefonu kullanıcıları için indirilip kurulabilir hale getirilmiş olacak.

Daha önce Twitter üzerinden yapılan bir yorumda Şubat ayı itibariyle Android 4.0 güncelleştirmesinin hazır olduğunu belirten firması Google’dan gelecek onaya göre yayına alacaklarını bildirmişti.

Türkiye’de için Android 4.0 güncelleştirmesi hemen çıkar mı bilinmez ancak Mart bitmeden yerel bazda yamalarında çıkacağı ve Türkiye’de bulunan S2 telefonların Android 4.0 olmaya başlayacağı kesin gibi.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
samsung beam
Samsung Projektör Özellikli Galaxy Beam Modelini Tanıttı

Hızla gelişen mobil sektöründe birbirini ardına yeni teknolojiler piyasaya sürülmeye başlandı. Bunlardan bir tanesi de Samsung Galaxy Beam adını taşıyan...

samsung s8600 wave 3
Samsung S8600 Wave 3 Cep Telefonu (Özellikler – Fiyat)

Samsung firması tarafından Android İşletim Sistemine sahip Galaxy serisine yeni ürünlker çıkarılırken bir taraftan da Bada 2.0 İşletim Sistemine sahip Samsung...

Kapat