Turkcell Samsung Galaxy S3 Kampanyası ve Kampanya Detayları

 • 02 Haziran 2012
 • 8.483 kez görüntülendi.
Turkcell Samsung Galaxy S3 Kampanyası ve Kampanya Detayları

Turkcell firması da Avea ve Vodafone gibi için bir kampanya hazırladı ve ilk duyuran firma olma şansını da elde etmiş oldu.

Turkcell tarafından sunulan Kampanyasında size 3 Farklı paket seçeneği verilmekte ve dilediğinizi seçmeniz amaçlanmakta.

Kampanya kapsamında 1999 TL Nakit Fiyatına satışı yapılan ürün dilediğiniz takdirde aylık 107 TL’den başlayan fiyatlar ile İnternet paketleri ile birlikte alınabiliyor. Kampanya süreci yine 24 ay sürmekte.

Samsung Galaxy S3 Turkcell Kampanyası

Turkcell Kampanyası

İnternet Paketi  24 Ay​ 12 Ay​
250 MB 107 TL ​191 TL
1 GB 117  TL ​201 TL
4 GB ​126 TL ​​210 TL

 

Kampanya kapsamında ek görüşme süreleri verilmemesi bir yandan kötü olmuş diyebiliriz. Ayrıca kampanya ile cihaza sahip olmak en düşük 2200 TL ve üzerinden başlıyor. Yani pek fazla bir avantaj sunulduğu söylenemez.

30 Haziran 2012 tarihine kadar geçerli olacak olan Turkcell Samsung Galaxy S3 Cihaz Kampanyası diğer operatörler tarafından açıklanacak paketler ile bir anda geri planda kalabilir.

Kontrat süresi boyunca ihtiyacınız doğrultusunda 250 MB, 1 GB ve 4 GB’lık internet paketleri arasında geçiş yapabilirsiniz.

 

Vodafone Samsung Galaxy S3  Kampanyası Detayları

Avea Samsung Galaxy S3 Kampanyası Detayları

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 27 YORUM
 1. Deniz diyor ki:

  Merhabalar Samsung galaxy s3 modelini sahip olmayı çok istiyorum. Bana kalırsa Samsung’un reklam ve tanıtım kampanyalarınadn sonra bu telefonu deneme amaçlı bir çok kişiye bedava vermesi gerekiyor. İnanın bu benim gibi kişiler için büyük bir tanıtım yapmasına yol açar.

 2. Sefa diyor ki:

  Arkadaşlar size bir soru sormak istiyorum. Ben yolculuk esnasında internete bağlanan bir kişiyim. Haftada 5 gün boyunca yolculuk yapıyorum ve bu süre zarfında internete bağlandığım için çok çabuk kotam bitiyor. 4 gb internet paketi alsam bana yeter mi?

 3. şerif diyor ki:

  İşin iş değil Turkcell. 2000 TL’nin telefonu 2200 TL’ye satacaksın ve adam gibi avantajlar sunmayacaksın. Sen kendini kalitesinle sınıyorsun yalnız bilmelisin ki avea ve vodafone’da çok kaliteli operatörler.

 4. Ömer diyor ki:

  Turkcell bu tür kapmanyaları ilk başlatan operatör olmasından dolayı biraz daha topa sağlam vurması gerekiyordu ki başlattığı gibi kalabilsin. Fakat baktığımızda operatöründe olduğu gibi buradda da yine pahalı olmayı tercih etmiş.

 5. İsmet diyor ki:

  İnternet paketi fiyatları arasında sözleşme boyunca geçiş yapabilmemizi sağlayan Turkcell’i teşekkür ediyorum. Yalnız umarım bu geçiş kolay birş ekilde gerçekleşir. Daha önceki kampanyalarında böyle bir hakkı değerlendirmek için epey uğraşmıştım.

 6. Murat diyor ki:

  30 Haziran 2012 tarihine kadar geçerli olması Samsung Galaxy telefonlarının bu vakte kadar popülerliğini koruyacağını gösteriyor. Bence süre çok kısa. Eğer ki işler Samsung’un vaadettiği ve tasarladığı şekilde giderse bu süre uzar. Demedi demeyin.

 7. Saffet diyor ki:

  Şöyle düşündüğünüz zaman ek görüşme süresinin verilmemesini haklı bulabilirsiniz. Bu telefonu alacak kişi zaten daha rahat not tutmak ve internette gezinmek için alıyor. Telefonla görüşmek için ucuz bir telefonda kullanabilir.

 8. Ali diyor ki:

  Size katılıyorum. Kampanya içerisinde ek görüşme süresi verilmemesi bir hayli kötü olmuş. Ben sadece telefon için bu telefonu almam çünkü bütçem yetmez.

 9. olcay diyor ki:

  Bana kalırsa yanlış anlaşılma var. Bu telefonu alacak kişi interneti için alır. 250 MB internet paketiyle 107 TL. Ben 20 lira daha fazla veririm onu 4gb’e çekerim. Bana kalırsa siz de bu şekilde yapın. 250 mb hiç bir şekilde yetmez.

 10. Yusuf diyor ki:

  Aylık 107 TL bana çok cazip geldi. Zaten bu telefonu alacak kişinin muhtemelen maaşı 2000 TL’nin üzerindedir. Bu kişi zten 24 ay yerine 6 – 12 taksit yapar ve ortalama aylık 300 lirasını telefona yatırır.

 11. İbrahim diyor ki:

  Ben anlamıyorum veya anlamak istemiyorumdur. Bizimkilerin ünlü bir atasözü vardır. Ama neyse bunu dünyaca bir söz ile karşılayayım. Ekmek yoksa pasta yesinler diye hani. Biizmkiside o mdoel paramız yok ama telefona para yatırabiliyoruz.

 12. Ali İhsan diyor ki:

  24 ay boyunca taksit yapılması muhteşem bir şey. Bunun nedeni elbetteki ave ve vodafone kampanyalarını yapması fakat ticari markaların bu kadar uzun vadeye bölümlendirmesi dar gelirliler için çok iyi olmuş.

 13. Ahmet diyor ki:

  Kampanya kampasımında 2 milyarlık telefon 107 lira ile 24 ay taksit yapılıyormuş. Bir keresinde bu tuzağa düştüm. 24 ay taksit öde öde bitmiyor. Sakın denemeyin.

 14. Mustafa diyor ki:

  Turkcell’in avea vodafone kampanyalarını beklemesi kendi adına tam bir çakallık anlamın geliyor :) Diğer ikisini bekledikten sonra bunları yapması ilk samsung galaxy s3 almak isteyenleri kendinden uzaklaştırmış olsada bekleyenleri sevindirdi gibi.

 15. Mehmet diyor ki:

  Turkcell, Avea ve vodafone gibi operatörlerin samsung galaxy s3 için savaşması benim burnuma hiç de iyi kokular getirmiyor. Aslında ticaret bu şekilde değil midir? Hep birileri kazanır ve birileri kaybeder.

 16. Tekin Sinan diyor ki:

  Şimdi benim anlamadığım şu misal bu Turkcell hattı olanlar için mi geçerli yoksa sadece Turkcell’e yeni katılacak için mi? Sanırsam her ikisi için geçerli fakat bir ikilemde kaldım işte.

 17. Kadir Hak diyor ki:

  Turkcell kampanyalarını devam ediyor. Türkiye’de bu olayı ilk olarak başlatan operatör bence bunu sürekil olarak devam ettirmesi gerekiyor. Zaten pahalı olmasını başka türlü örtemez düşüncesindeyim.

 18. Samsunlu diyor ki:

  Kaç gündür arkadaşlarla tartışıyoruz. Siyah samsun galaxy s3’mü daha güzel yoksa beyaz mı biliyorum. Çok cocukca yalnız bana kalırsa siyah daha hoş.

 19. Şahin diyor ki:

  Turkcell kampanyasının bize 3 adet seçenek sunması bizi avantajlı duruma sokmuş. Yine avea ve vodafone’undunda kampanyalarını inceledim onlarda da öyle. Bu böyle olması gerek. Firmaların kendi aralarında rekabet ederk bizi düşünmesi demek.

 20. Naim diyor ki:

  Samsung galaxy s3 telefonunun fiyatı özelliklerini bence karşılamıyor. Yaptıkları yazılım ve donanım evet gayet güzel ama 2000 TL bir telefona vereceğini sanmıyorum ben bu halkın. Kampanyalar yapması gerekiyor.

 21. Ali diyor ki:

  Android 4.0 ile beraber gelecek bu telefon 12 MB’lik kamerasıyla gönülleri mest edecek :) Samsung Galaxy s3 için büyük bir patlama bekliyor. Bu nedenle bir çok yerde tanıtım ve reklam yapmaya başladı.

 22. Hasan diyor ki:

  Android işletim sisteminin olması samsung ve google’ın ortaklaşa düzenlediği bir telefon aklıma getiriyor. çok hoş bir şey olmuş. Google’da samsung’da pazarın sevilenleri arasında.

 23. Vecihi diyor ki:

  Telefonunun standart bir tasarımı var yalnız özellikleri gerçek anlamda hoş. Böyle özel bir telefon yaptığı için Samsung’a teşekkür edicem neredeyse. İyit anıtım yaptı kendini bakalım ilerleyen günlerde neler yaşayacağız.

 24. Kamil diyor ki:

  Turkcell kampanyaları avea ve vodafone kampanyalarını hemen hemen yakın duruyor. Turkcell kampanyalarıın bir dönem ucuz daha sonra pahalı olmasını kalitesine bağışlıyor yalnız ülkenin durumu ortada diğer operatörlerinde son derece kalteli ayrıa.

 25. Kamil diyor ki:

  Telefonunun direk arama özelliği çok hoş. Belki bilmeyenler arkadaşlar için dile getireyim misal size biri mesaj attı siz mesajı okuyudunuz daha sonra kulağınza götürüyorsunuz ve o kişiyi direk olarak arıyor bunu anlatyabilecek bir telefon işte.

 26. Nedim diyor ki:

  Samsung galaxy telefonunun özellikleri çok hoş en başta. Beni en fazla heyacanlandırna telefon özellklerden bir taneside beni gerçek anlamda anlaması. Sürekli olarak telefonu ellemek beni yormuyor yalnız göz hareketlerimi algılaıyp buna göre karar vermesi beni çok etkiliyor.

 27. Uğur akçıl diyor ki:

  Avea ve vodafone firmalarının samsung için yaptığı kampaynalardan sonra en son sen çıkardı demek bu işleri daha öncesinde en iyi yapan Turkcell’di şimdi en kötü bu olmuş. galaxy telefon kendini acayip bir şekilde tanıttı bu arada.


BİR YORUM YAZ