Turkcell Samsung Galaxy S3 Kampanyası ve Kampanya Detayları

  • 02 Haziran 2012
  • 7.827 kez görüntülendi.
Turkcell Samsung Galaxy S3 Kampanyası ve Kampanya Detayları

Turkcell firması da Avea ve Vodafone gibi için bir kampanya hazırladı ve ilk duyuran firma olma şansını da elde etmiş oldu.

Turkcell tarafından sunulan Kampanyasında size 3 Farklı paket seçeneği verilmekte ve dilediğinizi seçmeniz amaçlanmakta.

Kampanya kapsamında 1999 TL Nakit Fiyatına satışı yapılan ürün dilediğiniz takdirde aylık 107 TL’den başlayan fiyatlar ile İnternet paketleri ile birlikte alınabiliyor. Kampanya süreci yine 24 ay sürmekte.

Samsung Galaxy S3 Turkcell Kampanyası

Turkcell Kampanyası

İnternet Paketi  24 Ay​ 12 Ay​
250 MB 107 TL ​191 TL
1 GB 117  TL ​201 TL
4 GB ​126 TL ​​210 TL

 

Kampanya kapsamında ek görüşme süreleri verilmemesi bir yandan kötü olmuş diyebiliriz. Ayrıca kampanya ile cihaza sahip olmak en düşük 2200 TL ve üzerinden başlıyor. Yani pek fazla bir avantaj sunulduğu söylenemez.

30 Haziran 2012 tarihine kadar geçerli olacak olan Turkcell Samsung Galaxy S3 Cihaz Kampanyası diğer operatörler tarafından açıklanacak paketler ile bir anda geri planda kalabilir.

Kontrat süresi boyunca ihtiyacınız doğrultusunda 250 MB, 1 GB ve 4 GB’lık internet paketleri arasında geçiş yapabilirsiniz.

 

Vodafone Samsung Galaxy S3  Kampanyası Detayları

Avea Samsung Galaxy S3 Kampanyası Detayları

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 27 YORUM
  1. Deniz diyor ki:

    Merhabalar Samsung galaxy s3 modelini sahip olmayı çok istiyorum. Bana kalırsa Samsung’un reklam ve tanıtım kampanyalarınadn sonra bu telefonu deneme amaçlı bir çok kişiye bedava vermesi gerekiyor. İnanın bu benim gibi kişiler için büyük bir tanıtım yapmasına yol açar.

  2. Sefa diyor ki:

    Arkadaşlar size bir soru sormak istiyorum. Ben yolculuk esnasında internete bağlanan bir kişiyim. Haftada 5 gün boyunca yolculuk yapıyorum ve bu süre zarfında internete bağlandığım için çok çabuk kotam bitiyor. 4 gb internet paketi alsam bana yeter mi?


BİR YORUM YAZ
Samsung Galaxy S3 Kaynak Kodları Yayınlandı
Samsung Galaxy S3 Kaynak Kodlarını Yayınladı

Samsung'un amiral gemisi Galaxy S3 modelinin tüm kaynak kodları ürünün pazara çıkmasının hemen sonrasında firma tarafından internet üzerinden dağıtılmaya başlandı....

Google Currents Uygulaması
Google Currents Uygulaması İle Android Telefonlarda Haberler Elinizde

Google her alanda kendisini geliştirmeye ve bu sayede kullanıcıya daha fazla içerik sunmaya devam ediyor. Google Currents Uygulaması da bu...

Kapat