Vodafone Kadınlar Kulübü İle Kadınlara Özel Servisler

 • 08 Haziran 2011
 • 2.736 kez görüntülendi.
Vodafone Kadınlar Kulübü İle Kadınlara Özel Servisler

Vodafone Kadınlar Kulübü artık Vodafone abonesi olan bayanlar için birçok özellik sunmaya başlayacak. Vodafone Kadınlar Kulübü ile oldukça geniş bir alanda kullanıcıları birçok özellik ve imkan sunmayı amaçlıyor.

Vodafone Kadınlar Kulübü kapsamındaki tüm servisler hem Faturalı Hat hem de Faturasız Hat sahibi olan bayanlar için kullanılabilir durumdadır.

Suna Dumankaya ile Doğal Güzellik Servisi, Dilara Koçak ile Hamilelikte Sağlıklı Beslenme Servisi , Dilara Koçak ile Sağlıklı Beslenme Servisi için aylık abonelik ücreti 80 kuruştur.

Vodafone Kadınlar Kulübü Servisleri

Suna Dumankaya ile Doğal Güzellik Servisi Ünlü güzellik uzmanı Suna Dumankaya, doğal güzellik sırlarını artık bu servisle abonelerimizle paylaşıyor! Servise abone olmak için abonelerimiz “ABONE SUNA” yazıp 4080’e ücretsiz göndererek, Suna Dumankaya’nın doğal güzellikle ilgili tarif ve önerileri her gün SMS olarak alabilirler. Servisin abonelik ücreti aylık 0,80 TL’dir.

Dilara Koçak ile Sağlıklı Beslenme Servisi Uzman Diyetisyen Dilara Koçak’tan sağlıklı beslenme önerileri abonelerimizin cebine geliyor! Abonelerimiz her gün sağlıklı beslenmeyle ilgili yeni bir bilgi almak için, “ABONE BESLENME” yazıp 4080’e ücretsiz gönderebilirler. Servisin abonelik ücreti aylık 0,80 TL’dir.

Dilara Koçak ile Hamilelikte Sağlıklı Beslenme Servisi Hamile abonelerimize özel bu serviste, Uzman Diyetisyen Dilara Koçak’tan hamilelik süresince uygulanabilecek sağlıklı beslenme önerileri var. Her gün hamilelikte sağlıklı beslenmeyle ilgili yeni bir bilgi almak isteyen abonelerimizin “ABONE HAMILE” yazıp hamileliklerinin kaçıncı haftasında olduklarını ekleyerek 4080’e ücretsiz göndermeleri yeterli. (örneğin “ABONE HAMILE 16”). Servisin abonelik ücreti aylık 0,80 TL’dir.

AÇEV ile Anne Çocuk Servisi AÇEV’den bebek gelişimi ile ilgili yararlı bilgiler bu serviste! Servise abone olmak için “ABONE” yazıp boşluk bırakarak “AÇEV” yazmak, tekrar boşluk bırakıp bebeğin kaç aylık olduğunu yazarak 2300’a göndermek gerekiyor. Ücretsiz olan bu servise abone olanlara iki günde bir, bebek gelişimi ile ilgili yararlı öneriler SMS olarak gönderiliyor.

Ücretsiz Kadın Yaşam Servisi Kadın Yaşam Servisi ile güzellik, makyaj tüyoları, saç bakımı, trendler, moda haberleri ve ilişkilerle ilgili önemli ipuçlarına ücretsiz ulaşabileceksiniz. Ücretsiz Kadın Yaşam Servisi’ne abone olmak için “ABONE KADINYASAM” yazıp 7070’e mesaj gönderin, her gün 1 yararlı bilgi SMS olarak cebinize gelsin.

Vodafone Kadınlar Kulübü Esasları

 • Servisler tüm Vodafone bireysel faturalı ve faturasız hat kullanan abonelere yöneliktir.
 • Suna Dumankaya ile Doğal Güzellik Servisi, Dilara Koçak ile Hamilelikte Sağlıklı Beslenme Servisi , Dilara Koçak ile Sağlıklı Beslenme Servisi için aylık abonelik ücreti 80 kuruştur. Abone servisi iptal ettirmediği sürece her ay ücretlendirilmeye devam eder ve servis aboneliği yenilenir. Faturasız hatlarda abonenin bakiyesi yeterli olmadığı durumda 6 hafta süresince servis aboneliği beklemeye alınır. 6 hafta içinde abonenin bakiyesi yeterli duruma geçerse abone ücretlendirilerek servis kullanımı devam eder. 6 hafta içinde abonenin bakiyesi yeterli duruma geçmezse servis aboneliği otomatik olarak sonlandırılır.
 • Suna Dumankaya ile Doğal Güzellik Servisi’nde aboneye her gün bir doğal güzellik tarifi ile ilgili içerik SMS ile gönderilecektir.   Servise abone olmak için ABONE SUNA, aboneliği iptal ettirmek için IPTAL SUNA yazıp 4080’e göndermek yeterlidir.
 • Dilara Koçak ile Hamilelikte Sağlıklı Beslenme Servisi’nde aboneye her gün 1 tane hamilelikte sağlıklı beslenme ile ilgili içerik SMS ile gönderilecektir. Servise abone olmak için ABONE HAMILE HAFTA, servisi iptal ettirmek için IPTAL HAMILE yazıp 4080’e göndermek gerekmektedir.
 • Dilara Koçak ile Sağlıklı Beslenme Servisi’nde aboneye her gün 1 tane sağlıklı beslenme ile ilgili içerik gönderilecektir.  Servise abone olmak için ABONE BESLENME, servisi iptal ettirmek için IPTAL BESLENME yazıp 4080’e göndermek gerekmektedir.
 • 4080’e gönderilen tüm SMS’ler ücretsizdir.
 • AÇEV ile Anne Çocuk Bilgilendirme Servisi ücretsiz olup abone servisi iptal ettirmediği sürece aboneliği otomatik yenilenir. Servise abone olmak için “ABONE ACEV boşluk bebeğin bulunduğu ay bilgisi”, servis aboneliğini iptal ettirmek için “IPTAL” yazıp 2300’a göndermek gerekmektedir.
 • Bu servisler kapsamında aboneye gönderilen SMS’lerin içeriklerinden Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. sorumlu değildir. Servis içerikleri eğitici değil, bilgilendirici niteliktedir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. Kadın diyor ki:

  vodafone şirketinin ilk kez yararlı bir uygulamasını gördüm. daha önce beni saçma sapan servislere üye yaptıktan sonra bir türlü iptal etmeyen bir şirketten hiç beklenmeyecek uygulamalar.


BİR YORUM YAZ