Vodafone Maksi SMS Paketini Yeniledi (10000 Vodafone İçi – 2000 Her Yöne SMS)

462.150 Çok Okunan Yazılar
Vodafone Her Yöne Maksi SMS Paketi
Vodafone Her Yöne Maksi SMS Paketi

Vodafone Ocak 2011 sonu itibari ile Vodafone Süper Paketi içerisinde bulunan Maksi Paketini yeniledi. Yeni paket kapsamında Vodafone İçi 10.000 , Her Yöne 2.000 gönderme imkanına kavuşacaksınız. SMS Paket Ücreti ise Sadece 11 TL olacak. (01 Nisan 2013 Güncellemesi)

Paket kapsamında yeni giriş yapanlar SMS paketini direkt olarak kullanmaya başlayacaklardır. Paketi kullanmaya devam eden aboneler ise pakaetin Şubat içerisinde ilk yenilenmesinden sonra 12.000 SMS fırsatını kullanmaya Otomatik olarak başlayacaklardır.

Pakete abone olmak için “HYMAKSI” yazıp 7999′a göndermek yeterlidir.

Paket Ücreti 01 Nisan 2013 tarihinde yapaılan güncelleme ile 9.9 TL’den 11 TL’ye yükseltilmiştir.
Vodafone Her Yöne Maksi SMS Paketi
Vodafone Her Yöne Maksi SMS Paketi

Pakete ilişkin esaslar:

 • Mevcut ve yeni tüm aktif (hat kısıtlı degil veya dondurulmamış)Vodafone aboneleri “Vodafone Avantajlı Mesaj Paketleri”nden yararlanabilir.
 • Vodafone Avantajlı Mesaj Paketi’nden yararlanabilmek için hattın aktif konumda olması gerekmektedir.
 • Paket dahilindeki SMS’ler sadece yurt içindeki şebeke içi ve diğer operatörlere gönderimler için geçerlidir, özel servis kullanımları için geçerli değildir.
 • Heryöne Maksi Paketi için belirtilen 2.000 diğer yönlere sms, diğer operatörler ve sabit hatları kapsamaktadır.
 • Kullanılmayan SMS’ler 30 gün sonunda bir sonraki aya devretmez ve silinir.
 • Şebeke içi geçiş, iptal, dondurma, devir, numara taşıma ile başka bir operatöre geçiş durumlarında, eğer varsa, kalan SMS hakkı silinir.
 • Vodafone “Avantajlı Mesaj Paketi”ni istediği tarihte sona erdirme hakkını saklı tutar.
 • Paket miktarı üzerindeki kullanımlar abonenin mevcut paketinin SMS ücreti üzerinden ücretlendirilir.
 • Mesaj paketleri otomatik olarak her dönem sonunda faturasız abonenin hesabında yeterli TL bakiyesi olduğu anda düşülerek yenilenir. Faturalı abonelikler için her fatura döneminde yansıtılır. İlk satın almada kampanyaya katılım mesajını takiben aylık abonelik bedeli faturasız aboneler için yeterli TL bakiye olması durumunda anında düşer. Faturalı abonelikler için paket ücreti faturaya tam yansıtılır.
 • Mesaj paketleri ile ilgili işlemler 7999 servisi üzerinden yapılacaktır. 7999 servis numarasına gonderilen SMS’ler ücretsizdir.
 • Mesaj paketini iptal etmek için abone “IPTAL PAKET ISMI veya MIKTARI” yazıp 7999’a SMS atabilir. Ör: IPTAL HYMAKSI, IPTAL ONIKIBIN
 • Mesaj Paketi iptal edilmemesi durumunda olarak her ay yenilenir.
 • Avantajlı Mesaj paketinden yararlananlar başka bir mesaj paketinden aynı anda yararlanamazlar.
 • Her abonelik döneminde sadece 1 adet Vodafone Avantajlı Mesaj Paketi’ne sahip olunabilir.
 • Başka bir Vodafone Avantajlı Mesaj Paketi satın almak için öncelikle iptal işlemi yaptırılmalı ve dönem sonuna kadar beklenmelidir.
 • Standart SMS kullanımına gore harcama önceliği SMS paketlerindedir. Eğer, abonenin kendi tarifesinden kaynaklanan SMS avantajları varsa (ör: Cep Aile Grup içi ücretsiz sms), bu avantajlar Mesaj paketlerinden düşmeyecektir.
 • Vodafone Avantajlı Mesaj Paketi’ndeki SMS’ler Cep Özgür’deki günlük 1. ücretli SMS yerine kullanılamaz.
 • Kalan bakiyenizi öğrenmek için “BAKIYE PAKET ISMI veya PAKET MIKTARI ” yazıp 7999’a sms gönderilmelidir. Ör: BAKIYE HYMAKSI; BAKIYE ONIKIBIN
 • Kurumsal veya bireysel hatlarda bir müşteri en çok 50 hata kadar SMS paketi alabilmektedir.
 • SMS paketlerinin FCT cihazlarında ve ticari amaçlı olarak kullanılmaması gerekmektedir.Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.

SIKÇA Sorulan Sorular:

Kullandığım bir SMS paketim yok, 31 Ocak’tan sonra Her Yöne Maksi SMS paketini alırsam kaç SMS’e sahip olacağım?

Şu anda bir SMS paketi kullanmıyorsanız, 31 Ocak’tan sonra Her Yöne Maksi SMS paketini satın aldığınızda 9 TL karşılığında faturasız abone iseniz 30 gün boyunca, faturalı aboneyseniz fatura kesim tarihinize kadar kullanabileceğiniz 10.000 Vodafone içi ve 2.000 diğer operatörlere doğru SMS sahibi olursunuz.

Şu anda Her Yöne Maksi SMS paketini kullanıyorum, kullandığım paketin içindeki SMS miktarı değişecek mi?

Şu anda Her Yöne Maksi SMS paketini kullanıyorsanız, paketinizin dönem sonuna kadar 5.000 Vodafone içi ve 500 diğer operatörlere doğru olan SMS miktarınız değişmeyecektir. 31 Ocak tarihi sonrasında gerçekleşecek ilk paket yenilemenizde 10.000 Vodafone içi ve 2.000 diğer operatörlere doğru SMS sahibi olursunuz.

Şu anda Her Yöne Maksi SMS paketi dışında bir SMS paketi kullanıyorum, bu pakete sahip olmak için ne yapmalıyım?

Her Yöne Maksi SMS paketi satın almak için öncelikle şu anda kullandığınız paketinizi iptal etmelisiniz. Bunun için IPTAL PAKET MIKTARI yazıp 7999’a göndermeniz yeterlidir. Kullandığınız paketin dönem sonu tarihinden sonra Her Yöne Maksi SMS paketini satın alabilirsiniz, ve paketi satınaldığınızda 10.000 Vodafone içi ve 2.000 diğer operatörlere doğru SMS sahibi olursunuz.

Kurumsal aboneler de Her Yöne Maksi SMS paketinden faydalanabilir mi?

Evet, ancak satınalma işleminin şirket yetkisi tarafından yapılması gereklidir.

Her Yöne Maksi SMS paketimin SMS lerini bitirdim, tekrar satınalabilir miyim?

Paketinizin geçerlilik süresi dolmadan Her Yöne Maksi SMS paketini tekrar satın alamazsınız. Paket dönemi faturasız abonelikler için satın aldıktan 30 gün sonra, faturalı abonelikler için satın aldıktan sonraki ilk fatura kesim tarihinde sonlanır. Eğer paket döneminiz sonlanmadan SMS’lerinizi bitirirseniz, atacağınız SMS’ler kendi tarifenizin SMS ücreti üzerinden ücretlenir. Bu tarihten sonra paketiniz zaten otomatik olarak yinelenir, tekrar satınalmanıza gerek yoktur.

Paket dönemim içinde 12.000 SMS’i bitiremedim, bir sonraki ay bitiremediğim bu SMS’leri kullanma şansım var mı?

Dönem içerisinde kullanılmayan SMS’ler bir sonraki aya devretmez, silinir.

Ne kadar SMS’im kaldığını ve paketimin ne zaman biteceğini nasıl öğrenebilirim?

BAKIYE PAKET MIKTARI ya da PAKET ISMI (örn. BAKIYE ONIKIBIN, BAKIYE HYMAKSI) yazıp 7999’a gönderdiğinizde kalan bakiyeniz ve paketinizin geçerlilik süresi SMS olarak size bildirilir.

Paketimin içeriğindeki diğer operatörlere geçerli SMS’leri yurtdışına doğru kullanabilir miyim?

Hayır, diğer operatörlere doğru olan SMSler yurtiçi mobil operatörler ve sabit hatlar için geçerlidir.

310 YORUMLAR

 1. Eski Vodafone SMS Paketleri kraldı. Bir gecede 1000 SMS atıyordum, ayın ortasında paket bitiyordu. Sonra ne oldu kızdan ayrıldık. 12.000 sms elimizxde kaldı 😀

 2. ya bende hatta buyuyk buyuk harflerle ”HYMAKSI yazıyorum 7999 gönderiorum 7000 e gönderiorum bana diorki işleminizi şu anda gerçekleştiremiyoruz lütfe daha sonra tekrar deneyin dior ne yapmalıyım lütfen yardım edin

 3. ben iki hafta once vodafone hattı aldm her yone maksi paketi yaptm ama bana sadece 10000 vodafonelerle iki bin terne bin tane her yone geldi sebebini ogreneblrmym

   • İsterseniz aramayın. Biz VODAFONE – AVEA – TURKCELL bayisi değiliz. Sizlere yardımcı olmak adına açılan bir site ve yapacaklarımız size yol göstermek ile sınırlı. İşiniz MH’ni aramakla çözülecekse evet arayacaksınız. Yapacak birşey yok.

 4. 5 senedir türkcel kullanıyodum bikaçgün önce vodafona gectim türceldeyken genc tarifeliydimmüsteri hizetlerini aradım bana hem konusup hemde msjlasacagım bi tarifeye kayıt yapın dedi bana söyledikleri 20tlye sadace 500 dakka verdiler ben bunu zatn türkcelde alıyodum bu fiyata hemde 19 tleye hiç kendi yanlarından dakıkada vermediler bukadar adur etmasinler bizleri sadece vodafona bari sms veya dakka verin verseniz ne kaybedersiniz sag cebinden al sola koy işte

 5. Benim 10000 vodofone 2000 diğer operatörlerle sms ve knuşma hakkım var hafta sonu ama benden kontür gitti dk yazıp 7000 gnderdm dk var dyo ama kntr gdyoo neden oluyo ?

 6. ben maksi paketinden yapmıştım 10000 vodafone 2000 her yöne bi kaç ay önce her yöneyi bitirdim diğer ay yenilendiğinde 2000 her yöne msj hakkı gelmedi sadece vodafone için geldi nedendir ?

  • Vodafone Self Servisten bir paketinize bakınç İptal etme gibi bir durum oldu mu diye. Aksi bir durum varsa Müşteri Hizmetlerine kayıt bırakın. Sistemsel bir sorun oluşmuştur.

 7. ben kullandıgım hattı 1 ay önce kendi adıma taşıdıtırdım.cep özgüre geceçtim 1 hafta öncede numaramın son dört rakkamını deyiştim. benim kullandıgım hymaksı paketim yenilenmiyor sms atım abonelik için eşleşmeyen sorun var deniliyor.yetkile bagyiye danıştım oradanda sonuş alamadım .neyapmalıyım sorunun ne oldugunu ögrenebilirmiyim. bana yardımçı olursanız sevinirim tşk.

 8. 2 yıldan fazla hymaksı paketı kullanıyorum halada devam edıyorum Vodafone’lularla 10000 SMS
  ve diğer yönlere 2000 SMS ve hafta sonu her yone bedava konusma verıyordu memnundum ama bu ay sadece sms hakkını verdı neden boyle oldu paketde bı degısıklıkmı oldu yoksa yanlıslıkmı var.vodafon maksı sms paketı yenılendı dıyor hafta sonu konusmayı kaldırdımı?

 9. slm benim sms paketim bittiğinde ” sms hakkınız bitmiştir mesajı ” çok geç geliyor o yüzden sürekli kontörlerim gidiyor sms paketi çok geç yükleniyor bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz ???

 10. öncelikle cevabınızı tüm içtenliğimle bekliyorum. 9.9 tl karşılığı hymaksi paketi aldım bunun yanında ek olarak konuşma paketi alabilir miyim yada o paketi alınca kendi hediyesi var mı?

 11. slm bn maksi paketi yaptım ama 31 aralıktan sonra baslıycakmıs bna yardımcı olabilirmisiniz cok acil benim hemen simdi yapmam lazım yardımcı olun lutfeenn

 12. 12 tl para yükledim heryone msj hakkı yapabilmek için HYMAKSİ yazıp 7999 a gönderdim zaman bana gelen vodafondan mesaj şudur ‘talep ettiğiniz aylık 10000 vodafon içi +2000 diğer operatörlere sms paketin halıhazırda sahipsiniz’ diyor fakat mesaj gönderdimde gönderilemiyor çünkü paketim aktif edilmedi neden oldunu öğrenmek istiyorum çok acil bu arada vodafonum.

 13. kontör yükledim ve sms paketiniz henüz aktif edilmemiştir diyo her seferinde bu sorunla karşılaşıyorum neden acaba böyle oluyo bilen var mı yardımcı olsun ya

 14. ben aylık hymaksi sms paketi alıyorum benim arkadasımda alıyo fakat o paket yaptığı zaman hafta sonu bedava konuşuyo ama bana bedava dakikalar uygulanmıyor yardımcı olurmusunuz bu konuda

 15. valla ben de vodfon kullanıyorum..kampanyaları ve tarifeleri gerçkten çok güzel ve hesaplı..herkese tavsiye ederim..en çok hoşuma giden tarafı, kampanyalar otamatik olarak yenilenmesi ve kısa mesajla olayca iptal edlmesi..saygılar…

  • Kısa süre kalıp dönecekseniz burada kullanmak için Uygun Fiyatlı bir cihaz alıp burada kullanabilirsiniz. Başka seçenek ne yazık ki yok.

 16. ya bende hymaksiye geçmek istiyorum ama bana önce sms paketinizi iptal etmem gerektiğini söylüyor nasıl iptal edecem söylermisiniz zahmet olmassa

 17. 12000 sms kullanıyorum sürekli bu ay bitti kontr yukledm kontoru aldı sms e ama kullanamıyorum paketiniz henüz aktifleştirilmemiştir diye mesaj geliyor 7999 dan sorgulayınca

 18. ben 12.binlik her yöne maksi sms yaptım.gittim vodafone bayisiyle görüştüm.vodafone freezoneye geçtim.12 binlik sms yapana hafta sonu konuşma bedavası var diye duydum.onu yaptırmak çin geçtim.hattım babamın üstüne ama vodafone bayısındeki kız oldu dedi fakat bedava konuşmadan yararlanamıyorum kimi aradıysam hep kontörlerim gitti lütfen yardımcı olun napmam lazım

  • Faturalı Hat kullanıyorsanız son 5 rakamı değiştirme hakkınız var. yani numaranız 544 123 4567 ise 544 12* **** şeklinde değişim yaptırabilirsiniz.

  • Kendisi yenilenene kadar yenileme yapamazsınız. Yeni paket alımı vs. yapamazsınız. 1 ay sürenin dolmasını ve paketin yenilenmesini beklemek durumundasınız

 19. HYMAKSI yazdık 7999 a gönderdik ama siteminizin tanımlanması için bekleyen talebiniz bulunmaktadır yazıyor . kontör de gitmedi hala aynı . paket oldu mu olmadı mı

 20. HYMAKSI sms paketim vardı bugün bitti ama kontörüm olduğu halde hala yenilenmiyor bakiyemi öğrenmek için mesaj gönderiyorum paketiniz aktifleşmemiştir diyor ne yapmalıyım?

  • Yurt Dışı gönderimler EKSTRA ÜCRETE tabidir. Paketler Yurt İçi gönderim içindir. Ancak bulkunduğunuz Konuşma Paketine göre ek mesaj hakları doğabilmektedir. Daha net bir bilgi almak ve size özel kampanyaları sormak için 542 nolu müşteri hizmetleri hattını aramanızı öneririz.

 21. hymaksi paketi yapıyorum ama self servise üye değilim ondan dolayımı yaptığım zaman faturam dan paket ücretinide her sms attığım da da faturama ekleniyo ücret ? ne yapmalıyım

  • Self Servise üye olup olmamanız faturanıza ek birt ücret getirmez. Müşteri Hizmetleri ile görüşün. Durumu izah edin. Kontrolünü yapsınlar.

   • müşteri hizmetleriyle 3 kere görüştüm durumu izah ettim fakat hiç birisi düzgün bi yanıt vermedi daha doğrusu sorumun cevabını vermediler onun dışında bana bir sürü şey anlattılar.Benim sorunum hala çöüme kavuşmadı.

   • müşteri hizmetleriyle 3 kere görüştüm durumu izah ettim fakat hiç birisi düzgün bi yanıt vermedi daha doğrusu sorumun cevabını vermediler onun dışında bana bir sürü şey anlattılar.Benim sorunum hala çözüme kavuşmadı.

   • Sizin paketiniz var ve oradan SMS göndermek istiyorsunuz sanırım. Ama her atılan sms + olarak yeniden mi ücrete tabi oluyor. Sorun bu mudur?

 22. hymaksi paketi yapıyrum ama self servise üye değilim ondan dolayımı yaptığım zaman faturam dan paket ücretinide alıyo her sms attığım da da faturma ekleniyo ücret ?

 23. Midi kullaniyordum 1ay doldu ve ben midi iptal yaptim yenilenmesin diye.simdi tekrar midi yapiyorum fakat talep ettiginiz pakete halihazirda sahipsiniz mesaji aliyorum.tekrar iptal midi yaptigimda ise paketiniz henuz aktif edilmemistir diye mesaj geliyor…sms yapamiyorum ve kullanamiyorum lutfen yardimci olurmusunuz

 24. ben 2 gün önce hymaksı yapmıştım diğer paketi daha sonra iptal ettim bana mesaj geldi paketınız henuz aktıf edilmemiştir diye sizce smsim ne zaman olur

  • 2 gün önce paket aldıysanız o paketi 1 ay boyunca kullanabilirsiniz. İptal etseniz bile 30 gün o paket sizde olacaktır. pakewtin sonlanma tarihi Müşteri Hizmetlerinden öğrenebilirsiniz.

 25. yabana yardımçı olun benım bugun üyü oldum ama dakalarım gelmedı mjz attogomda kontorum gidiyo konuştugumdada kontor gidiyo nasıl yapaçam

 26. dün 5000 sms hakkım bitti hymaksı yı gönderdim ama hala gelmedi aktif edilmemiştir diyor halıhazıra sahipsiniz diyor ne demek oluyor bu yaa delircem artık her ay aynı terane:(:( lütfen yardımcı olun

 27. arkadaslar ben hymaksi yazıp 7999 yazıp gönderdim ama hazırda sahipsiniz diyo gelmiyo neden öyle kontörde qitmiyo facem burda yarım ederseniz memnun oluurm

 28. ya bende kontör yukledımm aktif hale gelmemiştir veya halıhazırda sahipsiniz diyoo biri yardımcı olsun lütfeeeeeeeeeeen:(( şimdiden cok saolun dualarımı eksik etmicem sizden 🙂

  • Kalan bakiyenizi öğrenmek için “BAKIYE PAKET ISMI veya PAKET MIKTARI ” yazıp 7999′a sms gönderilmelidir. Ör: BAKIYE HYMAKSI; BAKIYE ONIKIBIN

   şeklinde sorgulama yapabilirsiniz.

 29. ben hymaksı paketine sahibim ama hymaksı yazıp 7999a göndermedim ama bana direk hediye geldi acaba nasıl arkadaşıma önereblrim nasıl üye olabilir cevap verirmisiniz lütfen

 30. Ben hymaksi yi yaptm talep ettiğiniz aylık 10000 vodofone içi +2000 diğer opera törlere sms paketine hali hazırda sahipsiniz yazan mesaj gelio sms atınca para gidio neden böle oluo yrdm cı olrmsnz ?

 31. ben midi sms paketini kullanıyodum.sms hakkım 10 gün kala bitti ben tekrar tl yükleyip bu sefer 12.000 smslik paketi yaptım.ancak bana mesajda 10 gün sonra eğer tl yeterli olursa bakiyeme yüklenceğini söyledi

  • Bir paket aktif iken başka bir paketi satın alamazsınız. Öncelikle aktif olan paketi bir Vodafone Shop üzerinden iptal ettirin. Yada 542 Nolu Müşteri Hizmetlerinden kapatın. 10 gün sonra paket süreniz bitince 12.000 SMS paketine giriş yapabilirsiniz.

   İptal ettirmezseniz 10 gün sonra Midi SMS paketi yine aktif olur. Bu durumda 30 gün beklemek durumunda kalırsınız.

 32. bende gecen haftaya kadar kullandım bu hafta sonu 2000 dk olan tarifeyi ama bu hafta kullanamıyorum nedeni nedir acaba dakikam bitti desem daha yarısı duruyor sorguladım ne yapılması lazım hatlarda sorun mu var acaba …

  • Hattınızda kullanılabilir bakiye var mı? Birde Yılbaşı öncesi olduğundan sistemsel bir sorun yaşanıyor olabilir. Malum arama sayıları arttıyor böyle günlerde..

 33. onikbin sms kampanyasından gelen 2000 dk haftasonları knuşma hakkım var kullanamıyorum geçen hafta kullandım bi miktarını sebebi ne olabilir…

 34. HYMAKSI-7999’a gönderiyorum ( değerli abonemiz ısleminizi gerçeklestiremiyoruz lutfen daha sonra tekrar deneyin ) diyo kaçkere denedm olmuyo ne yapcan ???

  • SMS ile yapılan işlemlerde gecikme ve sorunlar yaşanabiliyor. Size önerim bir Vodafone Shop üzerinden işlemi yaptırmanız. Daha hızlı sonuç alırsınız.

 35. 13.11.2011 tarhnde sms yaptım 15.11.2011 tarhnde bitecektir dior böle bi saçmalık olablir mi ya.

  Bunuun için ne yapmak lazm aşırı dereecede sinirlym şuan iyice itibarını kaybediorsun vodafone habern olsn (:

  • Sistem SMS göndrimlerinde hata yapıyor. Normal olarak 1 ay kullanacaksınız. Gelen SMS hatalı. Birçok kişiya bu tarz SMS ler gitmiş sistemsel bir sorun sebebiyle.

  • Sorununuzu buradan yazabilirsiniz. Özel bilgiler içermesi durumunda zaten yayına almıyoruz yorumları. Cevaplayabileceğimiz bir soru veya sorunsa yardımcı oluruz.

 36. yaa ben 5000 sms paketi kullanıyodum ama o bana yetmıyo du iptal ettim ama 12000 olmuyo bende yenı hat vcıkardım kontur yukledım ama yınede 1200 olmuyo yardımedın lutfen 🙁

 37. konuyla alakalı degil ama ben balıkesir merkezde oturuyorum odam hava boşluguna bakıyor odamda telefonum cekmiyor cok sıkıntı cekiyorum vodafon un çekim gücünü balıkesir içi güçlendirmesini cok isterim teşekkürler.

  • Duvar kalınlıkları, apartmanın kat sayısı, apartman boşluğu çevresinde bulunan daire sayısı gibi birçok etmen etkiler çekim gücünü.

   İnsanlar bir yandan BAZ İSTASYONU konulmasın diye veryansın edip baz istasyonlarını ve ekipleri taşlıyorlar, bir yandan da Odamda, evimde çekmiyor diyorlar. Yapacak birşey yok. Birinden birini seçeceksiniz.

 38. ya benim msj hakkım aylık 3000 gnde 100 tane ile sınırlı iptal edip hymaksi yapmak istyrum msj hakkımın ayı bitmeden iptal edebilirmiyim edemessemde yenilenmeden nasıl iptal ederim?

  • SMS paketinizi iptal etseniz bile süreniz dolana kadar o paketi kullanmaya devam eder, başka bir paket alamazsınız.
   Vodafone Shop kanalıyla iptalini yapın, oradan verilen tarihte de HYMAKSİ sms paketini ekleyin.

  • Bir Vodafone Shop kanalıyla aktif görünen paketiniz olup olmadığına bakın. Sonra oradan işlem yaptırın. SMS ile yapılan işlemlerde sıkıntı çıkabiliyor.

 39. yaarkadaslar hiç sevmediğim hat vodafone artık ne bu ya 542 arıyon müşteri hizmetlerine bağlamıyolar ne kadar gıcık 5 tane vodafone var ailemin hepsini değiştircem başka operatöre geçecegim

  • Hayır. Paket sabittir. Ancak şu şekilde yapabilirsiniz. 10000 Vodafone içi SMS bitince atacağınız SMS ler sistem tarafından büyük ihtimalle 2000 SMS içinden düşülecektir. Daha önce denemedik ama mantıklı olanı bu şekilde. Yani 2000 HEryöne SMS hakkını kullanmazsanız Vodafone içi sms hakkı bitince devreye girebilir. Ama kesin değil. Onun dışında bir aktarmada söz konusu değil.

 40. merhaba ben hymaksi paketine sahibim şimdi iptal etmek istiyorum mesaj da atıyorum fakat onay mesajı gelmiyo lira yüklemek için onay mesajının gelmesini beklemeli miyim? şimdiden teşekkr ederim

 41. 10 tl yükledim ama cepavansa 5 tl gitti yani +5 tl var gibi gözüküyor hymaksi yapabilirmiyim onay mesajının gelmesi ne kadar sürer yanıt için şimdiden teşekkür ederim .

 42. Sakın aldanmayın,

  Ben bu paketi aldım içim rahat bir şekilde dilediğim gibi mesajlaştım. Ancak faturamda 53TL sms/mms ücreti geldi. Tek tek mesajları saydım ve 1000 in üzerine çıkmamış toplamda. Müşteri hizmetleri cevap vermiyor saatlerce bekliyorsunuz. Turkcell pahalıydı ama en azından ne ödediğimi ödeyeceğimi biliyordum vodafona geçtiğime çok pişmanım internet hızıda çoook düşük.

  • Bende dahil olmak üzere birçok arkadaşım bu paketi kullanıyor ve şu ana kadar sorun yaşamış durumda değil. Paketin aktif olma durumuna bakmanızı ve görüşme detaylarınızı incelemenizi öneririm. Paketle ilgili bir sıkıntı varsa zaten müşteri hizmetleri çözüme kavuşturup iadenizi yapar.

 43. slm arkdslar ben heryone 3000 yapmıstım gunluk 100gelıyor yetmıyor hymaksı yaprsam heryone 2000geleckmıs fakat sınır varmı bundada gunluk 100 gıbı mesela acıl cvp verırsenız sevınırım

 44. mrb ben öncelikle birşey soracam hymaksı yazdım 7999 gnderdm ama dioki daha önce sistemimizde tanımlanlamsu için bekleyen talebiniz blunmaktadır dio acil cvp vern nolurrr

  • Sistemsel bir sorun olabilir yada daha önceden SMS paketiniz olabilir. İşlemleri bir Vodafone Shop kanalıyla yada 444 0 542 nolu hattan müşteri hizmetleri ile yaparsanız onlar numaranızdan sorgulama yaparak sorunu çözebilirler.

 45. 3gündür vodafone hymaksi sms paketi yapmaya çalışıyorum sistemde sorun var lütfen tekrar deneyiniz deyip duruyo hiçbi pakete de üyeligim yok müşteri hizmetlerine e-mail attım cevap gelmedi bile daha snra aradim aboneliginiz tanımlanmış kullanabilirsiniz dedi mesaj attıkça tl gidiyo hala hata mesajı geliyo içindeki tl bitsin ilk işim bu hattı kırıp atmak olacak vodafon bu anlayışla hiç bi yere gelemez ilk önce sistemlerini düzeltsinler insanları böyle rezil etmesinler sözüm bu siteye sizlere degil vodafonun kendisine…

  • Anlamadığım bir konu var. MAdem hata alıyorsunuz neden Vodafone.com.tr adresinden yada bir Vodafone Shop üzerinden veya 444 0542 nolu hattan destek istemiyorsunuz. E-Mail ile işlem yapılması imkansız. Çünkü kimin kimin hattı için destek istediği Mail ile belli olmaz.

   Çok basit iki yoldan rahatlıkla işlem yapabilirsiniz. Birincisi Müşteri Hizmetleri veya Shoptan destek almak, İkincisi ise Vodafone.com.tr adresindeki My Vodafone sekmesini kullanmak.

 46. Ben vodofone 3000 sms kullanıyordum heryöne maksiye geçiçem ama günlük 100 sms mi bna sınırsız olcak bir günde 200 250 atcam mesela 3000 smsde sadece günlük 100 sms ti heryöne makside istedigimiz kadar atablirmiyiz acil cevap yazamarsınız….

  • Maksi SMS paketinde sınır yok. Yazımızda da bu detayı belirtmiştik zaten. Dilerseniz bir günde 10000 Vodafone içi 2000 Heryöne SMS gönderin. Dilerseniz bir günde 1 adet atıp, ikinci gün 500 adet atın. Bir sınırlama yok.

  • En hızlı ve kolay yolu bir Vodafone Shop’a Uğramanız yada Vodafone Müşteri Hizmetlerini aramanızdır. Sistemsel hata, başka bir paketten doğan hata yada benzer sorunları hızla çözüp sizin dilediğiniz paketi aktif edeceklerdir.

  • Evet bu paket piyasada oldukça iyi bir konuma getirdi Vodafone’u.

   Bu tarz paketler ile rakiplerini her daim geçmeye devam edecek gibi görünüyor.

   • Vodafone müşteri bazlı olarak rakiplerinden her daim bir adım önde olmak istiyor. O sebeple rakipleri ne kadar sağlam olursa Vodafone o kadar müşteriye yakın olacaktır 🙂

 47. mrhb ben suan vodafone içi 5000 sms paketını kullanıorum bu paketı ıptal ettgmde 12000 sms paketınden yararlanabılırmyım we her yone olan 2000 smsı kullanırken attıgmz sms 1 metınlık mı olmalı yoksa 1 metnıde gecebılır mı 160 karekterı yanı gecerse bısı olur mu bılgılendırırsenz sewınırım ii gunler….

  • 5000 SMS paketini iptal ettirdikten sonra, Normalde paketin bitmesi gereken tarihten sonra 12000 SMS paketini alabilirsiniz.
   Paket kapsamında gönderdiğiniz metnin uzunluğuna göre sms düşer. Yani 3 smslik bir metin gönderirseniz 2000 sms sayısından 3 tane düşer. 1600 karakterlik bir gönderirseniz hakkınızdan 10 sms düşer.

 48. 3000 sms süresi bitmedi günlük 100 sms yetmiyor 3000 sms iptal ettim her yöne maksi sms paketi yaptım ama olmadı neden olmuyor bilgi verirseniz çok iyi olr şimdiden teşekkrler

  • SMS Paketini iptal etmeniz sizin başka sms paketi alabileceğiniz anlamına gelmez. Paketten çıktıktan sonra o paketin süresi dolana kadar o paketin özelliklerinden faydalanırsınız. Süresi dolunca başka pakete geçebilirsiniz.

   Örneğin 3000 SMS paketi 25 Nisan tarihinde süresi dolacaksa o zamana kadar günde 100 SMS hakkınız olur, sonrasında ise alacağınız paket ile devam edersiniz.

   İptal olma tarihini Vodafone Shop üzerinden öğrenebilirsiniz.

  • bir ay içinde aynı numara üzerinden sadece 1 sms paketine üye olabiliyorsun bu yuzden 3,000 sms süresi dolmadan yeni pakete abone olamazsın

  • Türkçe karakterlere dikkat ederek gönderdiğinizi var sayıyorum. iptal vfmaksi yada IPTAL VFMAKSI yazıp gönderdiğinizde hata veriyorsa bir Vodafone Shop üzerinden paketin durumunu kontrol ettiriniz. Büyük ihtimalle iptal olmuştur.

 49. slm bende HYMAKSI yazıp 7999 gönderdim ama bana şebeke içi 10000 ve şebeke dışı 2000 sms gelmedi ??? sadece vodafone yani şebeke içi olmak üzere 5000 sms geldi ve bir hafta sonra bana söyle bir sms geldi heryöne 2000 sms hakkınız sona ermiştir diye ve ben diger yönlere sms attıgımda kontor gidiyordu yani o 2000 sms kullanmadan nasıl bitti , niye böyle birşey oldugunu anamadım yardımcı olursanız sevinirim bu sms paketinide 07.02.11 yapmıştım şimdiden tşk ederim …

 50. iyi günler dilerim bu 2000 her yöne olan sms günlük 100 adetlemi sınırlı şuan benim cepdolusu heryöne 3000 sms paketi var günlük 100adetle sınırlı sonrası kendi tarifem üzerinden ücretleniyo bunu iptal edip bu pakete geçmek istiyorum fakat günlük 100adetlemi sınırlı onu öğrenmek istiyorum yardımcı olursanız çookk sevinirim…

  • Maksi SMS paketinde 10000+ 2000 SMS istediğiniz zaman istediğiniz miktarda gönderim yapmanıza imkan sağlamaktadır. Dilerseniz hepsini 1 günde dilerseniz 10 günde tüketin.

   Gün – SMS limiti yoktur.

 51. iyi günler benim bi sorum olucak ben kıbrıstayım Türkiye ile mesajlaşmak için hangi tarifeye geçiş yapmam gerek.bilgilendirirseniz sevinirim.

  • Kıbrıs ile Türkiye arasında Görüşme ve Mesajlaşmalar Yurtdışı paketinden ücretlendirilir. Yurtdışı SMS paketleri şu linkte mevcuttur.

   Bu paket sadece Türkiye içi SMS gönderimlerinde geçerlidir…
   http://www.cepavantaj.com/vodafone-yurtdisi-ve-yu

   Bu arada siz Kıbrıs'ta hangi operatörü kullanıyorsanız o operatörden bilgi almanız gerekiyor. Bu bilgiler Türkiyeden gönderilen SMS ler içindir.

CEVAP VER