Teknoloji ve Mobil Yaşam Rehberi

Vodafone’dan Faturasız Hat Kullananlara Blackberry Curve 8520 Sadece 399 TL’ye

Vodafone’dan Faturasız Hat Kullananlara Blackberry Curve 8520 Sadece 399 TL’ye
Ön Ödemeli Hat sahipleri Curve 8520 cep telefonuna 545 TL yerine sadece 399 TL ödeyerek sahip olabilecekler. Ayrıca Akbank Axess kredi kartına sahip olan aboneler bu ayrıcalığa 12 Ay Taksitle sahip olabilecekler.

ile arasında yapılan bu kampanya sayesinde   Curve 8520 modeli 399 TL ile sunulurken abonelere normalde 29 TL Olan Blackberry Serviside 12 ay boyunca sadece 9.90 TL ücretle kullanıcılara sunulacak.

Ürün 12 ay kampanya girişi ile satılmakta olup, Vodafone Ön Ödemeli hattı olanlara açıktır sadece. Kampanya kapsamında 9,90 TL lik paket otomatik olarak hatta eklenecektir.

Katılım koşulları aşağıdaki şekildedir:

 1. 23/02/2011  tarihinden önce Aktivasyon gerçekleştiren
 2. 23/02/2011 tarihinden sonra  MNP ile numarasını Vodafone’a taşıyan müşteriler

Kampanya Detayları:

 • Faturasız BlackBerry Cihaz Kampanyası kapsamında yer alan BlackBerry Curve 8520 modelini Vodafone bayilerinden satın alan abonelere 12 ay boyunca Kampanyalı BlackBerry Servis kullanım hakkı ayda 9,9 TL (tüm vergiler dahil) üzerinden verilecektir.
 • Kampanya kapsamında tavsiye edilen BlackBerry Curve 8520 modelinin son kullanıcı fiyatı (tüm vergiler dahil) 399TL’dir.
 • Kampanya 23.02.2011 tarihi itibari ile geçerli olacaktır.
 • Kampanya kapsamında belirlenen Curve 8520 model dışında farklı bir BlackBerry cihazla kampanyaya giriş yapılamaz.
 • Kampanya sadece bireysel faturasız aboneler için geçerlidir.
 • Kurumsal faturasız aboneler kampanyadan yararlanamaz.
 • Kampanya aktive edildikten sonra RIM tarafında provizyon işlemi gerçekleşirken Internet provizyonu otomatik olarak aktive olmamaktadır. Bu nedenle kampanya girişi yapıldıktan sonra internet bağlantılarını yapabilmeleri için DATA Servisinden manuel olarak Internet provizyonunun aktive edilmesi gerekmektedir. Bunun için; 444 0 542 Vodafone Müşteri Hizmetleri Data Servisleri aranmalıdır. Data Servisleri tarafından internet provizyonu aktif hale getirilmemiş hatlarda Blackberry tarayıcısından yapılacak internet çıkışları ücretli olacaktır.
 • Kampanya kapsamında verilen indirimli BlackBerry opsiyonu için adil kullanım limiti 100 MB’dır. 100 MB sonrası bağlantı hızı 96 kb/s düşmektedir.
 • Kampanya kapsamına faturasız ses tarife kullanıcıları dahil olabilecektir, kampanya kapsamında herhangi bir faturasız tarife kullanıcısı yer alabilir.
 • Kampanya kapsamında taahhütname alınmamaktadır.
 • Kampanya kapsamında yer alan aboneler seçmiş oldukları ses, sms ve data (kampanya kapsamında verilen Kampanyalı BlackBerry Servisi üzerinden verilen BB APN kullanımı hariç) ücretlendirilecektir.
 • 23/02/2011 tarihinden önce Vodafone şebekesinde yer alan veya 23/02/2011 tarihinden sonra MNT ile numarasını Vodafone şebekesine taşıyan aboneler kampanyaya dahil olabilecektir.
 • Kampanyalı BlackBerry Servis kullanım hakkı sadece kampanyaya dahil olan abonelere açık olacaktır.
 • Abonelerin kampanya katılımları ile beraber Kampanyalı BlackBerry Servis kullanım hakkı otomatik olarak tanımlanır ve 9,9 TL değerindeki aylık ödeme bedeli abonenin hesabından düşer.
 • Abonenin Kampanyalı BlackBerry Servisini kullanabilmeleri için hesaplarında en az tarife bedeli kadar bakiyenin yer alıyor olması gerekir.
 • Abonelerin bakiyesi yetersiz olsa bile kampanyaya dahil edilebilir ancak kampanyalı BlackBerry Servis kullanımı yeterli bakiyesi olana kadar başlamaz.
 • Abonenin Kampanyalı BlackBerry Servisi aktive olduktan sonra, bir ay (tarih bağımlı) boyunca bu opsiyonu kullanma hakkı olur.
 • Abonenin hesabında yeterli bakiye olması durumunda; bir sonraki ay abonenin hattına Kampanyalı BlackBerry Servis kullanım hakkı tekrardan yapılır.
 • Abonenin yeterli bakiyesi olmadığı durumda, Kampanyalı BlackBerry Servis kullanım hakkı deaktive olur ve abone yeterli bakiyesi olduğu zaman Kampanyalı BlackBerry Servis otomatik olarak tanımlanır.
 • Aboneler kampanyaya katıldığı tarihten itibaren 12 ay boyunca kampanyadan faydalanabilirler. Aboneler kampanya kapsamında en fazla 12 kere Kampanyalı BlackBerry Servis kullanım hakkından yararlanabilir.
 • Kampanya süresinin dolması durumunda, abonenin Kampanyalı BlackBerry Servis kullanım hakkı otomatik olarak iptal edilir.
 • Abonelerin cihaz kampanyasından çıkması durumunda abonelere herhangi bir ceza yansımayacak olup, Kampanyalı BlackBerry Servis kullanım hakkı iptal edilir.
 • Kampanya kapsamında çıkış işlemleri anlık olacak olup, opsiyon kullanımı dönem sonuna kadar devam edecektir.
 • Kampanya kapsamından çıkan bir abone, tekrar kampanyaya dahil olamaz.
 • Abonenin faturalı bir hatta geçmesi, numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçilmesi ve/veya abone isteği ile kampanyadan çıkma talebinde bulunması durumunda abone hem kampanyadan çıkartılır, hem de kampanya kapsamında verilen opsiyon kullanımı sona erer.
 • Kampanya kapsamında yer alan aboneler Kampanyalı BlackBerry Servis kullanım hakkını iptal edebilmeleri için kampanyadan çıkmaları gerekmektedir.
 • Kampanyadan yapılan çıkışlarda herhangi bir ceza uygulaması bulunmamaktadır.
 • Kampanyadaki data hakkı 3636’dan SMS ile sorgulanabilir.
 • Kampanya ile birlikte sadece hız düşümü yapılmayan data opsiyonları alınabilir. Hız düşümü yapılan data opsiyonları ile bu kampanya birlikte kullanılamaz.
 • Kampanya kapsamında bireysel müşteri numarasına bağlı en fazla 3 abonelik (GSM numaraları) aynı anda kampanyadan yararlanabilir.
 • Kampanya kapsamında yer alan Akbank Axess kredi kartı ile abonelere 12 ay taksit imkanı sunulmaktadır.
 • Kampanya kapsamında verilen BlackBerry Curve 8520 cihazlarında simkilit bulunmamaktadır.
 • Kampanya kapsamında tanımlanan İndirimli BlackBerry opsiyonu farklı bir cihazda kullanılamaz. Kullanım sağlandığı takdirde standart data tarifesinden ücretlendirme gerçekleştirilir.
 • Kampanyaya ait cihazlarda oluşabilecek arıza veya herhangi bir nedenle yapılacak olan geri iade işlemlerinden sorumluluk ithalatçı firma, satışın yapıldığı mağazaya aittir. Bu gibi durumlarda VF A.Ş. herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 42 YORUM
 1. Melisa dedi ki:

  Ben şuan aveayım ve faturalı taahhütlü bir hatta sahibim yaklaşık 2 aydır faturalıyım ama Vodafone a taşımak istiyorum numaramı ve taşırken de bir cihaz almak istiyorum böyle birşey mümkün mü yardımcı olabilir misiniz?

  1. CepSeyir Destek dedi ki:

   Direkt olarak alım yapamazsınız. Ancak güncel kampanyalardan 12 aylık kısmı Kredi Kartı ile ödeyerek alım yapabilirsiniz.
   Dilerseniz bir Vodafone Bayisi ile görüşüp alacağınız cihaza göre ödeme koşullarına bakınız.

 2. mert dedi ki:

  Ya Benim Faturali Hattim Var Bu faturali hattin ustune telefon almak istiyorum nasil olur bana bi ulaşin lutfen

  1. CepAvantaj Destek dedi ki:

   Bayilerden bilgi alabilirsiniz.

 3. emrah dedi ki:

  blackberry 8520 almak ıstıyrum vodafone hattım var kampanya varmı nasıl alabılırım??

  1. Kadir AKBALIK dedi ki:

   Kampanya sanırım sona erdi. Bir vodafone bayisine sorabilirsiniz.

 4. serdal dedi ki:

  yeni bir vodofone hat almak istiyorum cihat kampayalarınız var mı?

 5. Kemal dedi ki:

  ben turkcell hattı sahibiyim vodafone shop a gidip bir hat alarak hemen bu kampanyadan faydalanabilirmiyim yoksa bir süre beklemem lazımmı ?

  1. Kadir AKBALIK dedi ki:

   Kampanya bitmiş olabilir. Vodafone Shop kanalından bilgi alabilirsiniz.,

   Kampanyadan ancak aşağıdaki şartları taşıyanlar faydalanabilirler…

   23/02/2011 tarihinden önce Aktivasyon gerçekleştiren
   23/02/2011 tarihinden sonra MNP ile numarasını Vodafone’a taşıyan müşteriler

 6. alperen dedi ki:

  iyi günler. ben internet paketini iptal ettirdim yalnız telefonum ne ücretsiz sitelere giriyor (o:facebook.com) nede wifi servisinden ücretsiz internete giriyor. yani her şekilde para gidiyo. bu sorunu nasıl cözebilirim. tesekkür ederim.

 7. AlperDmrz dedi ki:

  Şimdi ben 23 şubattan önce bir vodafone hat almadım. Şuanda gidip bir vodafone şubesinden yeni bir hat alsam, telefonu alamaz mıyım ?

  1. Kadir AKBALIK dedi ki:

   23/02/2011 tarihinden önce Vodafone şebekesinde yer alan veya 23/02/2011 tarihinden sonra MNT ile numarasını Vodafone şebekesine taşıyan aboneler kampanyaya dahil olabilecektir.

   Bildiğim kadarıyla alamıyorsunuz. Zaten şu aşamada bu kampanya devam ediyor mu bilmiyorum. Bir vodafone bayisine uğrayarak güncel bir bilgi alabilirsiniz.

 8. gökhan dedi ki:

  ben bu telefonu aldım.9.9 TL lik internet paketi ne zaman son bulur.Ben bu paketten çıkmak istiyorum

  1. Kadir AKBALIK dedi ki:

   Bir Vodafone Shop kanalıyla paketi iptal ettirebilirsiniz.

 9. eda dedi ki:

  meraba ben de hattımı vodefone a taşıyıp bu telefonu almayı dusunuyorum fakat baska hat bulamadıgım ıcın kendı hattımla alıcam sonra kapmanyayı ıptal ettırıp tekrar turkcelle gecıp aynı hattımı kullanabılır mıyım ?

 10. Melih Efe dedi ki:

  İyi günler. Bugün vodafone shopa gittim. Telefonu almak için hattımı Vodafone geçirdim 2 gün sonra telefonu alabileceğimizi söylediler.10 TL lik kampanyanın iptalı için ne mesajı yazacağız ve nereye göndereceğiz ? Birde telefon menüsünde yanlış hatırlamıyorsam vodafone ye ait bir tane klasör bulunmakta o klasör nasıl yok edebiliriz ? Teşekkürler.

  1. Kadir AKBALIK dedi ki:

   İptal işlemi için Vodafone Müşteri Hizmetlerini arayın. Menü yazılımla birlikte geliyor. Bu üründe var mı bilmem ama varsa kaldırmanız biraz zor. Ama bildiğim kadarıyla Vodafone Menüsü (Turkcell ürünlerde olduğu gibi) bu cihazda yok.

 11. özge dedi ki:

  sim kilit yok dio ama siz aayıp actırdıgınızı söylemişsiniz.ilk alındıgında baska bir ooperatörden kullanılmıyor mu. bir de sdc hattından 10 tl mi düşüo daha snra bir ücretlendirme gecerli mi

  1. Kadir AKBALIK dedi ki:

   Firma tarafından gelen bilgide SİM KİLİT YOKTUR deniliyor. Ancak bazı denemelerde SİM KİLİT OLAn modellere rastladık. Sonuçta iki durumda da diğer hatlarda telefonu kullanabiliyorsunuz. Birinde direkt açık oluyır, birinde ise arayıp kod almanız yeterli oluyor.

   Faturasız hattınızdan her ay 10 TL düşer. Ama yok düşmesin derseniz ilk ayın sonunda iptal ettirebilirsiniz. Buda sadece 1 ay 9.90 TL düşmesi anlamına gelir. Ama ben servisleri kullanacağım derseniz şözleşme süresi boyunca hattınızdan 10 TL düşerek size o hizmetler sunulur

   1. Cihan dedi ki:

    Peki internet paketini iptal etmek için ne yapmam gerekiyor

   2. Kadir AKBALIK dedi ki:

    Müşteri Hizmetleri aramalısınız

  2. Kadir AKBALIK dedi ki:

   Evet. Bu işlemi yapabilirsiniz.

 12. TAYLAN dedi ki:

  Şimdi Vodefona Geçip Alabilirmiym?

  1. Kadir AKBALIK dedi ki:

   Kampanyada bir değişiklik yok sanırım. Ama bir Vodafone Shop ile görüşmenizde fayda var. Normalde alamazsınız şuan geçip.

  2. asi çocuk dedi ki:

   benim vodafone hattım var ama babamın üzerine türkcell den geçiş yaptırmıştım ama ne zaman geçiş yaptırdığımı bilmiyorum sanırım 2 aydan sonra olmuştu şu an alabilirmiyim tlfnu_?

   1. Kadir AKBALIK dedi ki:

    Şuan kampanya devam ediyor mu bilemiyorum. Bir Vodafone bayisinden kampanya bilgisi ve stok durumu sorgulatabilirsiniz.

 13. caner çelik dedi ki:

  hattım turkcell, bayiye gidip yeni bir vodafone hattı alıp yanında bu telefonu alabilir miyim ? (yani yeni hat alıp bu kampanyadan yararlanabilir miyim?)

  1. Kadir AKBALIK dedi ki:

   23/02/2011 tarihinden önce Aktivasyon gerçekleştiren
   23/02/2011 tarihinden sonra MNP ile numarasını Vodafone’a taşıyan müşteriler

   Bu şarta göre 23 Şubat 2011 tarihinden önce bir hat almış olmanız yada geçiş yapmanız gerekmektedir.

 14. hande dedi ki:

  Sadece axess karta mı taksit var diğer bankalara yok mu?

  1. Kadir AKBALIK dedi ki:

   Evet sadece Akbank Axess karta taksitli olarak satılıyor. Diğer kartlara taksit olayı yok. Ama alacağınız firma size özel, kendi poslarından bu tarz bir imkan sağlayabilir.

 15. Eren dedi ki:

  Ben turkcell kullanıcısıyım bu telefonu almak istiyorum ama ön ödemeli işini anlamadım.. telefonda kısıtlama falan varmı özellikleri açısından ? teşk.

  1. Kadir AKBALIK dedi ki:

   Öncelikle telefonu alabilmek için bir adet Vodafone ön ödemeli hattınız olmalı. Yoksa taşıma yapmalı yada yeni hat almalısınız.
   Onun dışında 399 Tl ödeme yapıp telefonu alırsınız.
   Kısıtlama yoktur. Sadece ilk alındığında diğer hatlara kilitli gelir. Ama Vodafone Müşteri Hizmetlerini arayarak kodunu alıp girerseniz tüm hatlara açılır. Garantisi falanda bozulmaz.

 16. emre kaya dedi ki:

  arkadaslar bu kmpanya ne zmna kadar geçerli biliyormusunz??

  1. Kadir AKBALIK dedi ki:

   Vodafone tarafından belirtilen bir tarih yok. Bu gece de bitebilir, sene sonuna kadar da gidebilir. Genelde Stok ile alakalı bir durumdur.

 17. sina dedi ki:

  Çok güzel bir telefon. Aldım ve kullanıyorum.

  Türkcell hatta açık dedildi. Aradım Vodafone Müşteri Hizmetlerini bana birkaç kod verdiler. Yaptım her hatta açıldı.

  Teşekkürler Vf.

  1. Kadir AKBALIK dedi ki:

   evet müşteri hizmetlerini arayarak açtırabiliyorsunuz

 18. Serhat Evliyaoğlu dedi ki:

  Merhaba bu kampanya da vodafone hattı harıc hatları kullanabılıomuyuz ?

  1. Kadir AKBALIK dedi ki:

   Telefonu bir Vodafone hattı olmadan alamıyorsunuz. Aldıktan sonra Müşteri Hizmetlerini arayarak Turkcell ve Avea hatlarına açtırabiliyorsunuz. Yani her hatta kullanabilirsiniz ürünü. Ancak kampanya girişi yapılabilmesi için bir Vodafone Ön Ödemeli hat bulmanız yada sahibi olmanız gerekecektir.

 19. svgy dedi ki:

  ben vodafone deılım ama hattımı vodafone a tasıyıp kampanyadan yararlanabılıyomuyum

  1. Kadir AKBALIK dedi ki:

   Evet yararlanabilirsiniz.

 20. alper dedi ki:

  ben faturasız hat kullanıyorum blacbery telefon nasıl alabılırım

  1. Kadir AKBALIK dedi ki:

   Bir Vodafone Shop'a gidin. Ücretini ödeyin ve Blackberry telefonu alın.

BİR YORUM YAZ