10.050 mAh’lik Asus ZenPower Serisi 59 TL’den Satışa Çıkıyor

Asus tarafından pazara sürülen 10.050 mAh’lik kapasiteye sahip Asus ZenPower serisi Taşınabilir Şarj ürünleri 59 TL gibi rekabetçi bir fiyattan Türkiye Pazarına çıkmaya hazırlanıyor.

http://store.asus.com.tr/ adresinin açılışına özel bir kampanya ile ilk olarak Asus Store üzerinden satışa sunulacak olan ZenPower serisi daha sonrasında diğer satış noktalarında da kullanıcı ile buluşuyor olacak.

Gelelim Asus ZenPower Serisinin Teknik Özelliklerine…

 

Asus ZenPower Modelinin Teknik Özellikleri

Cihazımız 2.4A’lik bir çıkışa sahip. Yani Hızlı Şarj isteyen kullanıcılara tam olarak da istedikleri hızı sunan bir model olarak karşımıza çıkıyor.

10.050 mAh’lik bir depolama alanına sahip olan Asus ZenPower serisi ile birçok Akıllı Telefonu ve Tableti defalarca şarj etmeniz mümkün olacaktır.

5V – 2A destekli girişi sayesinde sadece 6 Saat içinde Asus ZenPower serisini %100 Şarj ile Kullanıma Hazır hale getirmeniz mümkündür.

Kendi cihazınızı ise şarj ederken 2.4A değerindeki çıkış sayesinde Hızlı Şarj imkânına sahip olmanızdan dolayı 2-4 saat arasında %100 Şarj konumuna getirebilirsiniz.

Güvenlik noktasında Asus tarafından cihaz içerisine birçok koruma işlevi yerleştirilmiş durumda. Cihazda Kısa devre koruması, Aşırı ısınma koruması, Sıfırlama koruması, Ters akım koruması, Aşırı şarj koruması, Adaptör koruması gibi birçok koruma sistemi mevcut.

-40 Derece ile +70 Derece arasında sorunsuzca çalışan Asus ZenPower serisi bir anlamda Türkiye’de sıfır sıkıntı ile çalışabilecek bir model.

215 gr ağırlığına sahip bir model olmasının yanında boyut olarak da rakiplerini geride bırakan bir tasarıma sahip.  Cihazın dış kasası 90.5 x 59 x 22 mm boyutlarında.

 

Asus ZenPower Serisi Türkiye'de
Asus ZenPower Serisi Türkiye’de

Pazardaki En Uygun Fiyatlı Ürünlerden Birisi Olacak

59 TL gibi oldukça Agresif bir rakamdan satışa çıkacak olan Asus ZenPower Taşınabilir Şarj Aleti fiyat ve performans olarak en başarılı ürünler arasında yer alacak.

Çin malı olan ve ne olduğu belli olmayan markaları saymazsak pazarda şuan Asus ZenPower PowerBank serisi ile rekabet eden (Fiyat – Performans olarak) pek bir ürün kalmıyor. Büyük firmaların genelde bu serileri 130 – 200 TL arasında değişiyor.

10.050 mAh’lik Asus ZenPower Serisi 59 TL’den Satışa Çıkıyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir