Pasaport Kayıt İşlemleri128 GB’lık Asus ZenFone 2 Deluxe Special Edition Satışa Sunuldu

128 GB’lık Asus ZenFone 2 Deluxe Special Edition Satışa Sunuldu

Asus ZenFone 2 modelinin tasarımsal olarak bir üst serisi sayabileceğimiz Deluxe serisinin 128 GB’lık Asus ZenFone 2 Deluxe Special Edition modeli satışa çıktı. Ülkemizde henüz ZenFone 2 Deluxe serisinin satışı yapılmasa da Avrupa’da önce 64 GB’lık model daha sonra da 128 GB’lık model satışa sunulmuş durumda. Donanımsal olarak Asus ZenFone 2 serisi ile aynı yapıda […]


Asus ZenFone 2 modelinin tasarımsal olarak bir üst serisi sayabileceğimiz Deluxe serisinin 128 GB’lık Asus ZenFone 2 Deluxe Special Edition modeli satışa çıktı.

Ülkemizde henüz ZenFone 2 Deluxe serisinin satışı yapılmasa da Avrupa’da önce 64 GB’lık model daha sonra da 128 GB’lık model satışa sunulmuş durumda.

Donanımsal olarak Asus ZenFone 2 serisi ile aynı yapıda olsa da Kasa Tasarımı ile kendi alanında farklılaşan Deluxe serisi depolama alanı olarak da kullanıcılarına daha fazlasını sunuyor.

 

128 GB’lık Asus ZenFone 2 Deluxe Special Edition Satışa Sunuldu
128 GB’lık Asus ZenFone 2 Deluxe Special Edition Satışa Sunuldu

 

Asus ZenFone 2 Deluxe Special Edition Teknik Özellikleri

128 GB Dahili Depolama Alanına sahip olarak pazara sunulan cihazda Asus ZenFone 2 modelinde olduğu gibi 4 GB Ram Bellek, Intel Atom Z3580 yonga setine sahip 4 çekirdekli – 64 bitlik ve 2.3 GHz’lik hıza ulaşan işlemci, 5.5 inçlik Full HD IPS Ekran, Çift sim kart desteği, 3.000 mAh’lik batarya, 13 MP arka ve 5 MP ön kamera yer alıyor.

Teknik anlamda çok fazla farklılık göstermese de Asus ZenFone 2 Deluxe Special Edition modelinin Kasa Tasarımı olarak kendisini Asus ZenFone serisi Akıllı Telefonlardan bir basamak ileri taşıdığı bir gerçek.

 

128 GB’lık Asus ZenFone 2 Deluxe Special Edition
128 GB’lık Asus ZenFone 2 Deluxe Special Edition

 

Satış Fiyatı 399 Dolar

Ülkemizde dediğimiz gibi henüz resmi satışı yok ancak 2015 sonu – 2016 başı gibi Asus Türkiye bir adım atarak Asus ZenFone 2 Deluxe Special Edition serisini ülkemizde satışa sunabilir.

Avrupa’da ise ürünün satış fiyatı 399 Dolar seviyelerinde.

Ülkemize gelmesi durumunda cihazın 1.500 TL civarındaki bir fiyattan satışa sunulmasını beklemek yanlış olmaz diye düşünüyorum.

Ürünü yurtdışından alırım arkadaş diyenler için de Asus ZenFone 2 Deluxe Special Edition serisi B&H, Asus USA, Newengg, Amazon, Ebay gibi sitelerden ürüne ulaşabilirsiniz.

Asus ZenFone 2 Deluxe Special Edition Satışa Sunuldu
Asus ZenFone 2 Deluxe Special Edition Satışa Sunuldu


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status