13 MP Ön Kameralı HTC Desire EYE Görüntülendi

13 MP Ön Kameralı HTC Desire EYE Görüntülendi
13 MP Ön Kameralı HTC Desire EYE Görüntülendi

Selfie yani Öz Çekim özellikle Telefon Üreticileri için üzerine gidilmesi gereken bir konu olmayı başardı. Bu noktada da firmalardan birer birer Öz Çekim Telefonu gelmeye başladı.

Daha önce Oppo N1 serisinde dönebilen bir kamera ile 13 MP değerinde bir Selfie Kamerası gördüğümüz pazarda artık HTC Desire EYE modeli ile de 13 MP Ön Kameraya sahip bir akıllı telefon sahibi olabileceğiz.

 

HTC Desire EYE İle Arka Kameraya Eşdeğer Ön Kamera

5.2 inçlik Full HD LCD Ekrana, SnapDragon 801 serisi 4 Çekirdekli işlemciye, 2 GB Ram Bellek ve 32 GB Dahili Depolama Alanına, Suya ve Toza Dayanıklı Kasa ve Sense 60 ile özelleştirilmiş Android 4.4.4 Kit Kat İşletim Sistemine sahip olan HTC Desire EYE en önemli işi ise kameralarda gerçekleştirmiş durumda.

Hem Arka Kamera hem de ÖN Kamera için 13 MP değerindeki sensörler kullanan HTC firması pazara hem bir Amiral Gemisi hem de Selfie Telefonu sürmüş olacak.

Yapı olarak HTC ailesine yakışır bir kasa yapısına sahip olacağı görünen HTC Desire EYE serisinde Suya ve Toza Dayanıklı Kasa Yapısı ise gelecek modellere ışık tutacak gibi görünüyor.

13 MP Ön Kameralı HTC Desire EYE Görüntülendi
13 MP Ön Kameralı HTC Desire EYE Görüntülendi

Suya ve Toza Dayanıklı HTC One Ailesi

HTC Desire EYE ile hayata geçecek olan Suya ve Toza Dayanıklı Kasa Yapısı büyük ihtimalle HTC tarafından CES 2015’de tanıtılacak olan HTC One M9 serisinin de en önemli kozlarından birisi olacak.

HTC One M8 modelinde beklenen ancak firma tarafından es geçilen IP Sertifikası EYE ile geliyor. Bu noktada da One M9 serisinde de bu özelliğin kullanılacak olması neredeyse kesinlik kazanmış oluyor.

 

Desire EYE İçin Tarihler 8 Ekim’i Gösteriyor

Pazara henüz resmi olarak sunulmayan HTC Desire EYE serisinin 8 Ekim 2014 tarihinde HTC tarafından yapılacak bir Tanıtım ile resmi olarak duyurulması bekleniyor.

Firmanın belirlenen pazarlarda öncelikli olmak şartı ile HTC Desire EYE Satışlarına Ekim – Kasım gibi başlaması ve aralarında Türkiye’nin de olduğu birçok ülkede ürünü satışa sunması bekleniyor.

 

 

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir