16.000 mAh’lik Akıllı Telefon Energizer POWER MAX P16K Pro

Energizer firması WMC 2018 kapsamında 16.000 mAh’lik bataryası ile dikkatleri üzerine çeken Energizer POWER MAX P16K Pro isimli Akıllı Telefon modelini duyurmayı planlıyor.

Ülkemizde daha çok bir pil markası olarak bilinen Energizer firması pazara sürmeye hazırlandığı bu akıllı telefon modeli ile birlikte özellikle şarj sorunu yaşayan birçok kullanıcı için ciddi bir alternatif halini almayı planlıyor.

Birkaç yıl bir Çinli üretici tarafından duyurusu yapılan ve 10.000 mAH’lik bataryası ile 10 güne varan bir pil ömrü sunmayı başaran K10000 modelinden sonra Energizer rekabeti bir üst basamağa çıkarmak istiyor.

 

Energizer POWER MAX P16K Pro

 

Teknik Özellikleri de Pazar Standartlarında Olacak

Her ne kadar 16.000 mAH’lik bir batarya ile sadece Uzun Pil Ömrü sunacak bir cihaz gibi görünse de gelen ilk bilgilere göre Energizer POWER MAX P16K Pro modeli birçok anlamda alınabilir bir model olacak.

5.99 inçlik 18:9 ekran yapısına sahip olacak olan modelin ekran çözünürlüğü ise Full HD+ seviyesinde olacak. 6 GB Ram Bellek ve 128 GB Dahili Depolama alanı sunacak olan cihazın kaç mm kalınlığında ve kaç gram ağırlığında olacağı ise henüz sızan bilgiler arasında yok.

Ancak firmanın bazı iyileştirme çalışmaları yapacak cihaz boyutunu ciddi anlamda küçülttüğü bu sayede de kullanıcıların cihaza daha fazla ilgi gösterecekleri gibi bazı sızıntılar da basına ulaşmaya başlamış durumda.

25 Şubat 2018 tarihinde MWC 2018 kapsamında duyurusu yapılacak olan modelin şimdiden birçok kişi tarafından merakla beklendiğini belirtmemiz gerek.

Ancak daha önce ülkemizde herhangi bir Akıllı Telefonu satılmayan Energizer firmasının resmi olarak Energizer POWER MAX P16K Pro modelini ülkemizde satmasını beklemek yanlış olacaktır. Bu noktada da eğer seri ilgi görürse İthalatçı Garantili olarak ürünleri Türkiye Pazarında görebilme ihtimalimiz mevcut.

 

16.000 mAh’lik Akıllı Telefon Energizer POWER MAX P16K Pro

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir