17 Aydır Suda Kalan Go-Pro Çalışır Halde Bulundu

17 Aydır Suda Kalan Go-Pro Çalışır Halde Bulundu

Bir sporcunun Rafting yaparken elinden düşürdüğü Go-Pro Markalı Aksiyon Kamerası bir araştırmacı tarafından 17 Ay Sonra bulundu ve içindeki görüntülerin dahi halen sorunsuz olarak saklandığı gördü. Beau OUİMETTE isimli araştırmacı yıllardır Metal Dedektörü ile su altında bir şeyler arayan bir kişi. En son bulduğu ilginç ürün ise 17 aydır su altında kalan bir Go-Pro oldu. […]yorumlar.net

Bir sporcunun Rafting yaparken elinden düşürdüğü Go-Pro Markalı Aksiyon Kamerası bir araştırmacı tarafından 17 Ay Sonra bulundu ve içindeki görüntülerin dahi halen sorunsuz olarak saklandığı gördü.

Beau OUİMETTE isimli araştırmacı yıllardır Metal Dedektörü ile su altında bir şeyler arayan bir kişi. En son bulduğu ilginç ürün ise 17 aydır su altında kalan bir Go-Pro oldu.

 

Cihaz Çalışıyor, Görüntüler Duruyor

Ürünü su altından çıkardıktan sonra inceleme altına alan Beau OUİMETTE ürünün içindeki son çekilen videoya, ürünün suya düşüşüne ve bataryası bitene kadar yaptığı çekime ulaşmış.

17 Ay önce çekim yapılmış olmasına rağmen, şarjı biterek su içinde kalan Go-Pro Aksiyon Kamerası bu süreçte ne arıza yaşamış ne de su veya başka etmenlerden dolayı içindeki görüntülerde kayıp.

17 Aydır Suda Kalan Go-Pro Çalışır Halde Bulundu
17 Aydır Suda Kalan Go-Pro Çalışır Halde Bulundu

 

Sahibi Ulaşırsa Hiçbir Ücret Talep Etmeyecek

Beau OUİMETTE internete koyduğu ve Go-Pro içinden çıkardığı görüntüler ile ürünün sahibine ulaşmaya çalışıyor. Ürünün sahibi eğer kendisine ulaşırsa hiçbir ücret vs. talep etmeden ürününü kendisine teslim edeceğini belirtmiş durumda.

17 ay, yani 1.5 sene önce kaybolan bir Go-Pro’dan kullanıcısının ümidini keseli epey olmuştur. Bu haberden sonra kullanıcısının videoyu görmesi durumunda ürünün gidip isteyip istemeyeceği ise henüz belli değil.

 

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status