18 Watt Güç Çıkışı Sunan Xiaomi Mi Power 3 Powerbank Ailesi Satışa Çıkıyor

Daha önce satışa çıkan modeller gibi 10.000 mAH’lik bir depolama kapasitesi sunan Xiaomi Mi Power 3 Powerbank modeli 18 Watt Hızlı Şarj Desteği ve 3 Portlu yapısı ile satışa sunuluyor.

Xiaomi Mi Power 3 serisinde 1 adet USB Type-A Güç Çıkışı, 1 adet USB Type-C Güç Giriş ve Çıkışı ve 1 adet Micro USB güç girişi olacak şekilde 3 adet port kendisine yer bulmuş durumda.

Bu üç portun da 18 Watt desteği sunduğunu, hem powerbankı şarj ederken hem de powerbank ile diğer cihazları şarj ederken her port üzerinden 18 Watt değerinde güç sağlayabiliyorsunuz.

 

Mi Power 3

 

 Xiaomi Mi Power 3 Teknik Özellikleri

Cihazda aslında önceki seriden farklı olarak giriş çıkış portları dışında pek fazla bir şey yok. Aynı tasarıma sahip olan cihazda Led Lamba gibi bir özellik yine mevcut değil.

Yeni cihazda 18 Watt çıkış sunan standart USB-A çıkışının yanında hem powerbank şarjı için kullanabileceğiniz hem de powerbank ile mobil cihazları şarj etmek için kullanabileceğiniz bir tane de USB TYPE-C portu mevcut. Bu port üzerinden de 18 Watt değerinde giriş veya çıkış gücü alabiliyorsunuz.

Cihazda bir adette Micro USB şarj girişi mevcut. Buradan da yine 18 Watt desteği ile güç girişi alabilmeniz mümkün. Bu sayede powerbankı hızlı bir şekilde şarj edebiliyorsunuz.

 

Giriş TürüPowerbankı Şarj Etme ÖzelliğiDiğer Cihazları Şarj Etme Özelliği
USB Type-A Yok Var
USB Type-C Var Var
Micro USB Yok Var

 

Cihazda yine eski modellerde olduğu gibi 4 Ledli bir şarj durumu göstergesi kendisine yer bulurken dış kaplamasının da Alüminyum yapıda olduğunu görüyoruz.

Farklı koruma devrelerine de sahip olan cihazı günlük yaşamda güvenli bir şekilde kullanabilmeniz mümkün. Özellikle farklı markalardaki çin malı powerbank modellerinde yaşadığınız hızlı arızalanma, yanma veya patlama sorunlarının Xiaomi Mi Power 3 modelinde karşınıza çıkma ihtimali çok ama çok düşük olacaktır.

 

Xiaomi Mi Power 3

 

Xiaomi Mi Power 3 Satış Fiyatı

Gerek akıllı telefon ve tablet pc gibi yüksek güç girişine sahip ürünleri şarj edebilen Mi Power 3 serisi gerekse de Mi Band gibi oldukça düşük güç girişine sahip cihazları da güvenli bir şekilde şarj edebiliyor.

Kutu içerisinde Micro USB ve Type-C uçları bulunan bir kablo ile birlikte satışa çıkan Mi Power 3 Powerbank ailesinin 19 Dolarlık bir satış fiyatına sahip olacağını da belirtelim.

Ülkemizde vergiler hariç bir şekilde 120 TL seviyesine çıkan cihazı Yurtdışından satın almanız durumunda 125 – 130 TL arasında bir fiyattan, Türkiye garantili olarak satın almanız durumunda ise 150 – 200 TL arası bir fiyattan satın almanız mümkün gibi görünüyor.

 

18 Watt Güç Çıkışı Sunan Xiaomi Mi Power 3 Powerbank Ailesi Satışa Çıkıyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir