Pasaport Kayıt İşlemleri2012 Londra Olimpiyatlarına Özel Samsung Galaxy S3 Satışa Sunuldu

2012 Londra Olimpiyatlarına Özel Samsung Galaxy S3 Satışa Sunuldu

Samsung firması Amiral Gemisi haline gelen Galaxy S3 modeli için birçok aksiyon planlamaya devam ediyor. Şimdi ki çalışma ise 2012 Londra Olimpiyatlarına özel bir Samsung Galaxy S3 modeli hazırlamak oldu. 2012 Londra Olimpiyat Oyunlarının resmi sponsoru olan Samsung firması Olimpiyatlar için hazırladığı özel seri ürünleri ilk olarak Tayvan’da kullanıcıları ile buluşturdu. Global Pazarda satışa çıkıp […]


firması Amiral Gemisi haline gelen modeli için birçok aksiyon planlamaya devam ediyor. Şimdi ki çalışma ise 2012 Londra Olimpiyatlarına özel bir S3 modeli hazırlamak oldu.

2012 Londra Olimpiyat Oyunlarının resmi sponsoru olan firması Olimpiyatlar için hazırladığı özel seri ürünleri ilk olarak Tayvan’da kullanıcıları ile buluşturdu.

Global Pazarda satışa çıkıp çıkmayacağı belli olmayan bu özel sürümde Donanımsal bir fark yok. Yani cihazın içi bildiğimiz S3. Ancak dış tasarımda da değişmeler yapılmış.

Öncelikle cihazın içerisinden 2 adet kapak çıkıyor. Bir adet kapakta Olimpiyatlara ev sahipliği yapan İngiltere’nin bayrağı bulunurken diğer kapakta ise yine İngiltere Kraliyet Figürü yer almış durumda.

  Samsung Galaxy Note Modeli İçin Android Güncellemesi Geliyor

Özel bir kutu içeriği ile gelen bu özel sürümde kutudan birkaç figür daha çıkıyor. Cihazı masaya koyduğunuzda dik kalmasını sağlamak amacı ile tasarlanan bu figürler Tekvandocu, Bisiklet ve Halter gibi Olimpiyat Oyunlarını ifade eden şekillerden oluşuyor.

Fiyat ve Satış konusunda henüz net bir bilgi yok. Sadece Tayvan’da satışa çıkan ürünün Olimpiyat döneminde İngiltere’de de satışa çıkması kesin gibi bir şey. Firmanın bu sayede oldukça iyi bir satış grafiği yakalaması bekleniyor.

firmasını Türkiye’ye Özel modeli pazara sunsa ülkemizde çok büyük bir rağbet görecektir. Bu sebeple İngiliz halkının da bu modele yüksek bir talep göstermesi pek de sürpriz olmayacaktır.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

3 yorum

  1. Güzel bir tasarım olmuş. Hediyeler ile bilikte alınabilir aslında. Ancak Türkiye’de satılmaz sanırım. Yada gelene kadar olimpiyatlar biter 🙂

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status