2012 Londra Olimpiyatlarına Özel Samsung Galaxy S3 Satışa Sunuldu

Samsung Galaxy S3 2012 Londra Olimpiyatları Özel Ürün

firması Amiral Gemisi haline gelen modeli için birçok aksiyon planlamaya devam ediyor. Şimdi ki çalışma ise 2012 Londra Olimpiyatlarına özel bir S3 modeli hazırlamak oldu.

2012 Londra Olimpiyat Oyunlarının resmi sponsoru olan Samsung firması Olimpiyatlar için hazırladığı özel seri ürünleri ilk olarak Tayvan’da kullanıcıları ile buluşturdu.

Global Pazarda satışa çıkıp çıkmayacağı belli olmayan bu özel sürümde Donanımsal bir fark yok. Yani cihazın içi bildiğimiz . Ancak dış tasarımda da değişmeler yapılmış.

Öncelikle cihazın içerisinden 2 adet kapak çıkıyor. Bir adet kapakta Olimpiyatlara ev sahipliği yapan İngiltere’nin bayrağı bulunurken diğer kapakta ise yine İngiltere Kraliyet Figürü yer almış durumda.

Özel bir kutu içeriği ile gelen bu özel sürümde kutudan birkaç figür daha çıkıyor. Cihazı masaya koyduğunuzda dik kalmasını sağlamak amacı ile tasarlanan bu figürler Tekvandocu, Bisiklet ve Halter gibi Olimpiyat Oyunlarını ifade eden şekillerden oluşuyor.

Fiyat ve Satış konusunda henüz net bir bilgi yok. Sadece Tayvan’da satışa çıkan ürünün Olimpiyat döneminde İngiltere’de de satışa çıkması kesin gibi bir şey. Firmanın bu sayede oldukça iyi bir satış grafiği yakalaması bekleniyor.

Samsung firmasını Türkiye’ye Özel Galaxy S3 modeli pazara sunsa ülkemizde çok büyük bir rağbet görecektir. Bu sebeple İngiliz halkının da bu modele yüksek bir talep göstermesi pek de sürpriz olmayacaktır.