2018 Yılında TÜLOMSAŞ İle İlk Yerli Trenimiz Hizmete Girecek

2018 Yılında TÜLOMSAŞ İle İlk Yerli Trenimiz Hizmete Girecek

Başbakan Binali Yıldırım Eskişehir Vilayet Meydanında kentte daha önce tamamlanmış olan bazı tesislerin açılışı sırasında 2018 yılında TÜLOMSAŞ tarafından üretilen Hızlı Trenlerin kullanıma gireceği bilgisini verdi.

Gündemdeki konulara da değinen Başbakan Binali Yıldırım yıllardır ha yapıldı ha yapılacak diye halkın bekletildiğini, kendi iktidarları döneminde Osmangazi Köprüsünün hızlı bircimde tamamlandığını belirtti.

Türkiye’nin gündeminden düşmeyen ve yüzlerce vatandaşımızın ölümü ile sonuçlanan gerek IŞID gerek PKK gerekse farklı terörist örgütlerin Milli Birlik ve Beraberliğe darbe vuramayacağını belirten Yıldırım bu sorunun çok yakın bir süreçte çözüme kavuşacağını belirtti.

Daha önce Ulaştırma Bakanı olarak da görev yapan Başbakan Binali Yıldırım tesislerin açılışlarını tek bir noktadan temsili olarak yaptıktan sonra iftar programına geçildi.


YAZAR HAKKINDA

Serkan YILDIRIM
Serkan YILDIRIM Sakarya Üniversitesi Mezunu, Teknoloji Market Çalışanı. Geceleri Teknoloji Dünyasına Giriyor, Sabahları Bunu Satışa Dönüştürüyor.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM
Dost Siteler
Android telefonlar için ücretsiz APK indirin ve oynayın.
Mobil cihazlarınızdan ücretsiz olarak apk indirebilirsiniz.

Elektronik Sigara

DMCA.com Protection Status