2025 Yılından Sonra Kadınlar Robotlarla Birlikte Olacak, Erkekler Emekliye Ayrılacak

2025 Yılından Sonra Kadınlar Robotlarla Birlikte Olacak, Erkekler Emekliye Ayrılacak

Gelecekle alakalı bilimsel çalışmalar yapan ve bu çalışmalara bağlı olarak çeşitli tahminlerde bulunan Dr. Ian Pearson önümüzdeki 15 yılda Erkeklerin artık kadın ırkından uzaklaşacağını ve kadınların artık erkekler yerine robotları tercih edeceklerini söyledi. Kadınları özellikle cinsel açıdan her türlü tatmin edebilecek yapıdaki robotların önümüzdeki 10 yıl içinde pazara sürüleceğini öngören Dr. Ian Pearson bu sebeple de […]yorumlar.net

Gelecekle alakalı bilimsel çalışmalar yapan ve bu çalışmalara bağlı olarak çeşitli tahminlerde bulunan Dr. Ian Pearson önümüzdeki 15 yılda Erkeklerin artık kadın ırkından uzaklaşacağını ve kadınların artık erkekler yerine robotları tercih edeceklerini söyledi.

Kadınları özellikle cinsel açıdan her türlü tatmin edebilecek yapıdaki robotların önümüzdeki 10 yıl içinde pazara sürüleceğini öngören Dr. Ian Pearson bu sebeple de erkeklerin sadece çocuk yapma konusunda söz sahibi olabileceklerini duyurdu.

Tabi ki bu teknolojik gelişme aynı zamanda erkeklerin de bu tarz ihtiyaçlarını giderecek robotların da pazara sürüleceği gerçeğini karşımıza çıkarıyor.

Artık 2025 senesinde sonra hem Erkekler hem de Kadınlar özellikle cinsel yaşamda farklılaşmak adına Robot Sektörüne yönlenebilir.

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Recep Enes Çevlik
Recep Enes Çevlik Teknoloji Dünyası ile yakından ilgili. Gündemi ve Teknolojileri takipte.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status