Pasaport Kayıt İşlemleri24 Ayar Altın Kaplamalı Samsung Galaxy Note 4

24 Ayar Altın Kaplamalı Samsung Galaxy Note 4

Akıllı Telefonların 24 Ayar Altın Kaplanarak pazara sürülmesi geleneğine Samsung Galaxy Note 4 modeli de uydu ve 2.000 Dolardan satışa sunuldu. Vietnam’da faaliyet gösteren Altın Mobile firması tarafından Izgaraları da dâhil olmak üzere tamamen 24 Ayar Altın ile kaplanan Samsung Galaxy Note 4 serisi özel müşterilere satışa sunuldu. Akıllı Telefon değil de biraz daha Lüks […]


Akıllı Telefonların 24 Ayar Altın Kaplanarak pazara sürülmesi geleneğine Samsung Galaxy Note 4 modeli de uydu ve 2.000 Dolardan satışa sunuldu.

Vietnam’da faaliyet gösteren Altın Mobile firması tarafından Izgaraları da dâhil olmak üzere tamamen 24 Ayar Altın ile kaplanan Samsung Galaxy Note 4 serisi özel müşterilere satışa sunuldu.

Akıllı Telefon değil de biraz daha Lüks Telefon taşımak isteyenlerin tercih ettiği Altın Kaplama olayı daha öncesinde Samsung Galaxy S5, HTC One M8, Apple iPhone 5S gibi tepe modeller için de yapılmış ve belirli bir kesimden ilgi görmeyi başarmıştı.

24 Ayar Altın Kaplamalı Samsung Galaxy Note 4
24 Ayar Altın Kaplamalı Samsung Galaxy Note 4


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. Bence bu türlü bir telefonu ancak arap şeyhleri için üretilmiştir,düşünsenize bir cafeye oturdunuz ve arkadaşınız cebinden altın kaplama Samsung Galaxy Note 4 çıkarttı,ben olsam hemen masadan kalkar ve o arkadaşımdan uzaklaşırım…

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status