299 TL’den Başlayan Fiyatlarla Samsung Galaxy Sahibi Olun

Son dönemde özellikle Facebook üzerinden yoğun bir reklam bombardımanı var. 299 TL’den Galaxy S3 Mini, 349 TL’den Galaxy S4 Mini ve 449 TL’den Galaxy S3 ve iPhone 5 satışları tüm hızıyla devam ediyor.

Aslında baktığınızda harbiden büyük bir kampanya gibi gelebilir. Çünkü şu aralar en uygun 600 TL’den satılan, birçok satış noktasında 749 TL’lik fiyat etiketi olan Galaxy S3 Mini modeline 299 TL’den sahip olacaksınız.

Aynı şekilde 1199 TL’den satışı yapılan ve pazara gireli henüz 1 ay bile olmayan Samsung Galaxy S4 Mini modeli de 349 TL’den satılıyor. Aynı şekilde 1299 TL seviyesinden satışı devam eden Apple iPhone 4S modeli de sadece 299 TL. Hem de Android İşletim Sistemi ile.

Bakınca bunda bir gariplik olduğu açık ve net. Zaten Apple iPhone 4S modeline Android İşletim Sisteminin konulması başlı başına bir ofsayt. Ancak halen bu kumpasa düşen birçok kullanıcı mevcut. Yani Orijinal diye olmayacak paralara Sahte, Klon ürün alan birçok kullanıcı var.

299 TL’den Başlayan Fiyatlarla Samsung Galaxy Sahibi Olun
299 TL’den Başlayan Fiyatlarla Samsung Galaxy Sahibi Olun

 

Bazısı beli de hiç anlamıyor aldığı cihazın ne olduğunu, bazısı ise ancak kargo eline geçtikten sonra görüyor gerçekleri. Ama ortada bir durum var ki pazarda Orijinal diye çok fazla spot ve sahte ürün dolaşıyor. Ve her an sizin de kapınızı çalmaya hazırlanıyor.

Bu sebeple ŞOK FİYAT, Bitirdik, İndirdik diye ortalıkta reklam yapan ve elbette ki baktığınızda hiç kabul görür bir yanı olmayan fiyatlardan satış yapan siteleri direkt eleyin.

Pazarda çok fazla büyük firma ve onlara bağlı E-Ticaret siteleri var. Yine her şehirde Teknoloji Mağazaları açıldı. Açılmaya da devam ediyor.  Yani Alternatifiniz çok. Ama dikkat ederek Sahte Alternatiflere de kanmamak sizin elinizde.

 

299 TL’den Başlayan Fiyatlarla Samsung Galaxy Sahibi Olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir