3 Sim Kartlı Motorola Motokey 3-Chip Modeli Satışa Çıktı

İlk olarak Çinli firmalar tarafından başlayan ve sonrasında birçok telefon firmasının üzerine atladığı Çift Hatlı Telefonlardan sonra Motorola firması 3 Hatlı yeni modelini Brezilya’da satışa sundu.

Pazara çıkan 3 Sim Kartlı ilk model olmasa da Motorola tarihinde ilk olan Motokey 3-Chip modeli 170 Dolar gibi bir fiyat etiketi ile Brezilya pazarında satılmaya başlandı.

Motorola Motokey 3-Chip 3 Sim Kartlı Cep Telefonu
Motorola Motokey 3-Chip 3 Sim Kartlı Cep Telefonu

2 MP Kamera, 32 GB’a kadar arttırılabilir MicroSD Kart desteği, 2 GB dahili hafıza, Mp3 çalar ve USB Bellek olarak kullanılabilme gibi yetilere sahip olan ve QWERTY Klavyeli bir stil ile üretilen Motorola Motokey 3-Chip modeli çok çok başarılı bir ürün olmasa da 3 hattı aynı telefonda taşımak isteyenler için ideal bir seçenek olacak gibi görünüyor.

3 Sim Kartlı Motorola Motokey 3-Chip Modeli Satışa Çıktı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 Yorum

 1. 5 Haziran 2012, 01:47

  3 sim kart takılabilen telefonu ilk bunlar mı çıkardı acaba ben daha önce hiç görmedim 3 sim kart takılan telefon daha yeni çıktı ama bana göre gereksiz çünkü zaten adam en fazla iki tane kullanıryani ben çok az gördüm hatta görmedim

  Cevapla
 2. Telefonun tasarımı iyiymiş özellikleri bana düşük geldi. Ama burada önemli olan telefonun özelliklerinden ziyade 3 sim karta sahip olması ama bana çift yetiyor. 3’e gerek yok hiç. Fiyatın ne kadar olduğunu yazabilir misiniz?

  Cevapla
 3. Motorolo telefonlarının tasarımı ve kalitesi çok iyi bana göre. 2 mp kamera çok kötü ama 32 GB’e kadar artırılabilen Micro SD kart desteği ve 2gb dahili hafıza güzel bir albeni katmış. Ama bu gelişen şartlarda bu çok eksik bana göre.

  Cevapla