33 Gün Bekleme Süresine Sahip Akıllı Telefon Satışta

33 Gün Bekleme Süresine Sahip Akıllı Telefon Satışta

Artık Akıllı Telefon denildiğinde akla gelen 1-2 günlük bekleme süreleri yavaş yavaş üreticilerin Donanımsal ve Yazılımsal müdahaleleri ile yükselmeye başlıyor. Gionee Marathon M3 modelinde ise süre 33 Güne kadar yükselmiş durumda. Geçtiğimiz günlerde Dünyanın En İnce Akıllı Telefonu olarak lanse edilen ve duyurusu yapılan Oppo R5 modeline kadar Dünyanın En İnce Telefonunu üretme başarısını elinde […]


Artık denildiğinde akla gelen 1-2 günlük bekleme süreleri yavaş yavaş üreticilerin Donanımsal ve Yazılımsal müdahaleleri ile yükselmeye başlıyor. Gionee Marathon M3 modelinde ise süre 33 Güne kadar yükselmiş durumda.

Geçtiğimiz günlerde Dünyanın En İnce Akıllı Telefonu olarak lanse edilen ve duyurusu yapılan Oppo R5 modeline kadar Dünyanın En İnce Telefonunu üretme başarısını elinde tutan Gionee firması tarafından şimdi de En Uzun Bekleme Süresine Sahip olan Gionee Marathon M3 modeli resmi olarak tanıtıldı.

 

Donanımsal Özelliklerden Biraz Kısılmış

Firma tarafından Batarya Ömrünü Arttırmak adına birçok özellik kısılmış olsa da cihaz pazardaki Orta Seviye Cihazlar arasında kolayca kendisine yer bulabilecek seviyede.

  Samsung Galaxy S4 Patladı, Bir Ev Küle Döndü

1 GB Ram Bellek ve 8 GB Dahili Depolama Alanına sahip olan Gionee Marathon M3 modelin de MediaTek firmasına ait 1,3 Ghz’lik hızda çalışan 4 Çekirdekli MT6582 serisi işlemci ailesi kullanılmış durumda.

5 İnçlik 720p Ekrana sahip olan cihazda özellikle Batarya Ömrünü Tüketen en büyük etken olan Ekran Yapısı minimum şarj tüketecek seviyede elden geçirilmiş ve bu sebeple de Full HD yerine HD Ekran ailesi kullanılmış durumda.

8 MP değerinde arka kameraya sahip olan cihaza dilerseniz 128 GB değerine kadar Micro SD Kart ekleyebilmeniz de mümkün.

33 Gün Bekleme Süresine Sahip Akıllı Telefon Satışta
33 Gün Bekleme Süresine Sahip Satışta

Gücü 5.000 mAh’lik Batarya’da Gizli

Birçok noktada Batarya Güçlendirici Önlemler alan Gionee firması Gionee Marathon M3 modelinde 5.000 mAh’lik bir batarya kullanarak pazardaki Akıllı Telefon Modellerinin neredeyse 2 katına çıkmış durumda.

Tabi ki bu batarya değerinin artması da genelde 5 mm seviyesinde Akıllı Cihaz üreten firmanın Gionee Marathon M3 modelinde 10mm kalınlığa çıkmasına sebep olmuş. Ağırlık ise 180 gr seviyesinde tutulmuş durumda.

Gionee-Marathon-M3
Gionee-Marathon-M3

33 Gün Bekleme Özellikli Gionee Marathon M3 Modeli Türkiye’de Satılacak mı?

Tabi ki şu aşamada bu sorunun cevabı ne yazık ki hayır olacak.

210 Dolar gibi bir fiyattan satışa çıkması beklenilen ürünün ülkemizde ise 699 – 999 TL arasındaki bir fiyattan satışa çıkması beklenebilir.

Ancak Gionee firmasının daha önce ülkemizde ürün satışı yapmadığı gerçeğine dayanarak Gionee Marathon M3 modelinin de satılma ihtimalinin çok az olduğunu belirtmekte fayda var.

Marathon M3 İle 33 Gün Bekleme Süresi
Marathon M3 İle 33 Gün Bekleme Süresi


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status