3G’nin 2. Yılında Vodafone’dan 1 Ay Ücretsiz İnternet Paketi

3G’nin 2. Yılında Vodafone’dan 1 Ay Ücretsiz İnternet Paketi

Ülkemizde 3G kullanımının 2. senesinde Vodafone abonelerine 1 aylık Ücretsiz İnternet hizmeti sunacak. Kampanya kapsamında 15 Temmuz 2011 ile 15 Ağustos 2011 tarihleri arasında ücretsiz internet kullanabilirsiniz. Kampanya için Bireysel veya Kurumsal abonelerimiz “KUTLAMA” yazarak 3636 nolu hatta göndermeleri gerekmektedir. Gelen onay SMS i ile 15 Ağustos 2011 tarihine kadar geçerli olacak 1 aylık CepNet […]


Ülkemizde kullanımının 2. senesinde abonelerine 1 aylık Ücretsiz İnternet hizmeti sunacak.

Kampanya kapsamında 15 Temmuz 2011 ile 15 Ağustos 2011 tarihleri arasında kullanabilirsiniz. Kampanya için Bireysel veya Kurumsal abonelerimiz “KUTLAMA” yazarak 3636 nolu hatta göndermeleri gerekmektedir.

Gelen onay SMS i ile 15 Ağustos 2011 tarihine kadar geçerli olacak 1 aylık CepNet paketi ücretsiz olarak hattınıza yüklenecektir.

Paketlerden yararlanabilmek için aktif olarak bir İnternet paketi aboneliliği olmaması gerekmektedir. Kurumsal abonelerin yararlanabilmesi için 5 Şubat 2011 tarihi öncesinde abonesi olması, Ortak Havuz Tarifelerinde yer almaması ve aktif herhangi bir internet paketi aboneliği olmaması gerekmektedir.
Bireysel Abone Katılım Kurgusu;

Kampanyaya katılım için abone “KUTLAMA” yazıp 3636’a ücretsiz SMS gönderir.

Kampanyaya katılımı uygun olan aboneye sistem tarafından bedava internet hediyesi tanımlanır ve servisi aktif değilse servisi aktif hale gelir.

Kampanyaya başarıyla katılan abonelere bilgi sms’i gönderilir;

SMS Metni: ’NIN 2.YILINDA ’DAN 15 AGUSTOS’A KADAR CEPTEN BEDAVA INTERNET KAZANDINIZ. ’LA HERKESE, HER YERDE SUPER INTERNET!”

Abone katılım sms’i aldıktan hemen sonra bedava internet kullanımına başlayabilecektir.

Kampanya katılımı başarısız olan abonelere de kampanyaya katılamadığına ilişkin ilgili sms iletilecektir.

Kurumsal Abone Katılım Kurgusu;

Kampanyaya katılım için abone “KUTLAMA” yazıp 3636’a ücretsiz SMS gönderir.

Kampanyaya katılımı uygun olan aboneye sistem tarafından bedava internet hediyesi tanımlanır. Kurumsal abonenin 3G servisinin aktif hale getirilmesi için Şirket Yetkilisinin Müşteri Hizmetlerini araması gerekmektedir. Hediyesini kazandığına ilişkin gönderilem sms metninin hemen ardından bu bilgi 2.sms ile kurumsal aboneye iletilecektir.

Kampanyaya başarıyla katılan abonelere iki bilgilendirme sms’i gönderilir;

SMS Metni 1:3G’NIN 2.YILINDA VODAFONE’DAN 15 AGUSTOS 23:59’A KADAR CEPTEN BEDAVA INTERNET KAZANDINIZ. VODAFONE’LA HERKESE, HER YERDE SUPER INTERNET!”

SMS Metni 2: 3G’NIN 2.YILINDA VODAFONE’DAN 15 AGUSTOS 23:59’A KADAR CEPTEN BEDAVA INTERNET KAZANDINIZ.3G SERVISINIZIN AKTIF OLMASI ICIN SIRKET YETKILINIZ 542YI ARAMALIDIR.”

Abone katılım sms’i aldıktan hemen sonra bedava internet kullanımına başlayabilecektir.

Kampanya katılımı başarısız olan abonelere de kampanyaya katılamadığına ilişkin ilgili sms iletilecektir.

Bedava Cepnet Esasları:

 • Kampanya katılım için aboneler “KUTLAMA” yazıp 3636’ya ücretsiz SMS göndermelidir.
 • Kampanyaya katılım 15.07.2011 ile 15.08.2011 tarihleri arasında mümkün olacaktır.
 • Bu tarihler arasında Vodafone’dan 3G Kutlaması Bedava İnternet Kampanyası’na katılan abonelere kampanya bitiş tarihine kadar kullanabilecekleri Aylık Cepnet paketi promosyon olarak verilecektir. Kampanya kapsamında kazanılan Aylık Cepnet paketinin kullanım süresi, katılım onay SMS’ini takiben başlar ve 15 Ağustos 2011 saat 23:59’da son bulur. Promosyon olarak tanımlanan internet kullanımına içerik ücretleri dahil değildir. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir. Aylık Cepnet paketinin mevcut özellikleri bu kampanya için de aynen geçerlidir.
 • Kampanyadan çıkmak isteyen aboneler “IPTAL KUTLAMA” yazarak 3636’ya ücretsiz SMS göndermelidirler. İptal işlemi, iptal SMS’inin işleme alınması ile gerçekleşir.
 • Bu kampanya ile mevcut paketi kullanıcılarına ait abonelik ücretleri iade/iptal edilmez. Kampanyaya katılan abonelere kampanya başlangıç ve bitiş SMS’leri gönderilecektir.
 • Kampanya kapsamında verilen internet paketinde adil kullanım hakkı 100 MB’tır. Adil kullanım hakkı dolduğunda 7,2 Mbps’a kadar ulaşan erişim hızı 96 Kbps’a kadar olur ve internet erişiminiz kampanya bitiş tarihine kadar bu hızla devam eder.
 • Kampanyaya katılan bireysel abonelerin 3G servisleri otomatik olarak açılacaktır.
 • Kampanyaya katılan kurumsal abonelerin 3G servisleri otomatik olarak açılmaz, 3G servislerinin açılabilmesi için kurumlarındaki şirket yetkililerinin Vodafone Müşteri Hizmetlerini araması gerekmektedir.
 • Aboneliğini 3G’ye açtırmayan aboneler mevcut data altyapısını (2G/EDGE) kullanacaklardır. Aboneler bu tarifeyi 3G şebekesinde kullanmaları durumunda 7.2 Mbps’ye kadar hız ile hizmet verilir. 3G bağlantısı, kapsama alanına, coğrafi koşullara göre değişiklik gösterebilir. 3G internet hızı şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza ve bağlanılan siteye göre değişebilir. 3G kapsamasının sağlanamaması durumunda 3G hızında mobil internetten yararlanılamaz; ancak cihaz/servis uygunluğu doğrultusunda EDGE/GPRS bağlantısına geçiş yapılarak mobil internet hizmetinin devamlılığı sağlanabilir.
 • Kampanya sonlandıktan sonra aboneler herhengi bir cepnet paketi almazlar ise internet kullanımlarında standart data tarifesinden ücretlendirilecektir.
 • Data hediyesi yalnızca yurtiçi kullanımda geçerlidir, yurtdışında kullanılamaz.
 • Vodafone kampanya şartlarında ve tarihlerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

  Vodafone İle Ramazanda Konuştuğunuz Kadar Bayramda Bedava

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
 • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status