444’lü Numaralar Sabit Hatlardan Ücretsiz Aranılabilecek

444’lü Numaralar Sabit Hatlardan Ücretsiz Aranılabilecek

Türk Telekom başlattığı yeni kampanya ile 444 lü numaraları Akşam 7 – Sabah 7 arasında Ücretsiz olara arayabilmenize imkan tanır hale geldi. Buna göre firma yada servis farkı olmadan 444 ile başlayan Özel Servis Numaralarını Akşam 19.00’dan sabah 07.00 saatlerine kadar ev  veya iş yerlerinizde bulunan Sabit Hatlar üzerinden Ücretsiz bir şekilde arayabileceksiniz. Ayrıca yine Türk […]yorumlar.net

başlattığı yeni kampanya ile 444 lü numaraları Akşam 7 – Sabah 7 arasında Ücretsiz olara arayabilmenize imkan tanır hale geldi.

Buna göre firma yada servis farkı olmadan 444 ile başlayan Özel Servis Numaralarını Akşam 19.00’dan sabah 07.00 saatlerine kadar ev  veya iş yerlerinizde bulunan Sabit Hatlar üzerinden Ücretsiz bir şekilde arayabileceksiniz.

Türk Telekom 444'lü Numara ve Allianz Sigorta Kampanyası
444’lü Numara ve Allianz Sigorta Kampanyası

Ayrıca yine  tarafından başlatılan bir kampanya ile hiçbir ek ücret ödemeden Yangın, Yıldırım, Dahili Su, İnfilak ve Hırsızlık Durumlarına karşı Allianz Sigorta‘dan 5.000 TL değerinde bir sigortaya sahip olacaksınız.

Herhangi bir ek ücret ödemeden ve ek bir sözleşme yapmanıza gerek kalmadan Türk Telekom & Allianz Sigorta işbirliği ile yapılan Sigorta’dan yararlanabiliyorsunuz. Tek şart Türk Telekom abonesi olmanız.

  Türk Telekom LTE&5G World Awards 2016 Etkinliğinde Finalde

Kısacası Türk Telekom firması Sabit Hat kullanan abonelerine iki yenilik sunarak Cep Telefon firmaları ile yaptığı savaşı biraz daha ileriye götürmeyi amaçlıyor.

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status