444’lü Numaraların Kime Ait Olduğunu Kim Arıyor Uygulaması İle Öğrenin

Türkiye  sınırları içinde bir çok telefon bulunmakta olup her numaranın kaydını tutmak neredeyse imkansız. Tabi bu numaralardan bir çok şekilde istemediğimiz kadar yabancı numaralarla karşılaşıyoruz.

Bu yabancı numaraların sahiplerini öğrenmek için 118 li numaralar internetçe bolca mevcuttur. Ama çoğu para tuzağından öteye geçememekte. Gerçekten 2 dakika bile konuşsanız faturanız fena halde kabarık olarak gelebiliyor. Bunları kullanmak istemeyen kişiler için  android yazılımcıları bir takım programlar geliştirmeye devam ediyor.

Sizi arayan yabancı numaraların kim olduğunu öğrenmek için bir takım yolların mevcut olduğunu söylemiştik. Eğer sizi arayan numaralar 444 ile başlıyorsa örn: TTnet veya Avea vodafone turkcell gibi firmalar bu uygulamayı bize sevdirmeyi sağlıyor.

Bu uygulama ile 444 ile başlayan tüm numaraların kime ait olduğunu görebiliyorsunuz. Sizi 444lü bir numara aradığı zaman ekranda kimin aradığı programın veritabanında olan bilgilerden alıp sizlere gösterecek. Tam 1362 adet numaranın yer aldığı veritabanı gün geçtikçe sayısını arttırıyor.

444'lü Numaraların Kime Ait Olduğunu Kim Arıyor Uygulaması İle Öğrenin
444’lü Numaraların Kime Ait Olduğunu Kim Arıyor Uygulaması İle Öğrenin

Programın kullanımı oldukça basit olduğundan tanıtma ihtiyacı duymuyoruz. Program arka planda sessiz olarak çalışabiliyor  ve siz istediğiniz zamanda devre dışı kalabiliyor..

Program içerisinde kişisel bir veri tutulmadığı için sadece Banka ve benzeri firmaların 444’lü numaralarını sorgulayabilmektedir. Bunun dışında kişisel bilgileri sunmamaktadır.

Son Güncelleme: 6 Ekim 2012
Boyut: 374k
Yükleme sayısı: 10.000 – 50.000
Mevcut Sürüm :1.2.2
Gereken Android sürümü: 1.5 ve üzeri

Google Play Store Uygulama Sayfası

 

444’lü Numaraların Kime Ait Olduğunu Kim Arıyor Uygulaması İle Öğrenin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir