4G Destekli Asus ZenFone Serileri Geliyor

4G Destekli Asus ZenFone Serileri Geliyor

Asus’un CES 2015 Fuarında görücüye çıkarmaya hazırlandığı Asus ZenFone serisi Akıllı Telefonları başta 4G olmak üzere birçok yeni donanımsal özelliğe sahip olacak. 2014 yılının yarısında Türkiye Pazarında satışa çıkan ancak beklenenden fazla ilgi gören Asus ZenFone serisinin 2. Seri ürünleri 2015 CES Fuarında resmi olarak tanıtılacak.   Yeni Modellerde 4G Desteği Olacak Aylık ortalama 1 […]


’un Fuarında görücüye çıkarmaya hazırlandığı ZenFone serisi Akıllı Telefonları başta 4G olmak üzere birçok yeni donanımsal özelliğe sahip olacak.

2014 yılının yarısında Türkiye Pazarında satışa çıkan ancak beklenenden fazla ilgi gören ZenFone serisinin 2. Seri ürünleri 2015 CES Fuarında resmi olarak tanıtılacak.

 

Yeni Modellerde 4G Desteği Olacak

Aylık ortalama 1 Milyon Adetlik bir satış rakamına ulaşmayı başaran ZenFone serisine fuarında tanıtılacak yeni modelleri ile artık 4G Desteği de gelmiş olacak.

Intel firmasının üreteceği Atom Serisi işlemciler ile yeni ürünlerini pazara sürecek olan firması ürünlerinde birçok donanımsal ve yazılımsal iyileştirmeye gidecek.

Bu sayede de ZenFone serisi 2015 yılına daha güçlü bir şekilde girmiş olacak.

Asus ZenFone 6 Renk Seçenekleri
6 Renk Seçenekleri

 

4G Desteği ve Ekstra Batarya Özellikleri Geliyor

Android 5.0 Lollipop İşletim Sistemi ile birlikte pazara sürülecek olan Yeni Nesil Asus Modelleri 4G Desteğinin yanında Batarya olarak da günlendirilerek pazara sürülecek.

Batarya Değerlerinin arttırılmasının yanında İşletim Sisteminin daha stabil hale gelmesi ile Batarya Kullanım Süreleri arttırılacak. Kullanıcıların en fazla şikâyet ettikleri Batarya Süresi 2-3 Kat arttırılmış olacak.

 

2015 Model Asus ZenFone Serisinin Özellikleri
2015 Model Serisinin Özellikleri

 

Mobil Pazarda Asus’un Adı Daha Fazla Duyulacak

Notebook Pazarının daralması sonucunda daha önceleri hem Notebook hem de Mobil Cihaz üreten Sony firması Notebook pazarından tamamen çekilmiş, Samsung firması ise birçok bölgedeki Notebook Satışlarını durdurma kararı almıştı.

Lenovo gibi bir atış devi de Motorola firmasını satın alarak Mobil Cihaz Pazarına giriş yapmaya karar vermişti. HP ise özellikle Tablet Üretimi üzerine yoğunlaşma kararı almıştı.

Asus ve Toshiba ise işleri biraz ağırdan almıştı. Ancak görüldüğü üzere Asus firması da artık Notebook Sektörünün yeterli bir üretim ve satış bandına ulaşamayacağını görmüş durumda.

Bu sebeple de hem Ultrabook, hem Tablet hem de Akıllı Telefon alanındaki adımlarını daha güçlü atmaya başladı.

Bu sayede de Tasarım ve Donanım Gücünü arkasına alan ve Uygun Fiyatı ile fırtınalar estiren serisi pazara sürüldü. Beklenenden fazla talep gören seri birçok kez Stok Sıfırlaması sorunları yaşayarak büyümeye devam ediyor.

2015 yılında da Asus’un bu büyümeyi sürdürmesi ve Akıllı Telefon Pazarında öncü bir isim haline gelmesi bekleniyor.


Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
  • YORUM
Xiaomi RedMi Y1 3 Dakikada 150 Bin Adet Sattı - Teknoloji ve Mobil Yaşam Rehberi: […] Xiaomi RedMi Y1 Teknik Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları Xiaomi
2019-09-15 01:56:42
Asus ZenFone AR Soru, Sorun, Şikayet ve Kullanıcı Yorumları - Teknoloji ve Mobil Yaşam Rehberi: […] ÖTV İndirimi Sonrasında Beyaz Eşya Fiyatları Artış Gösterdi […]
2019-09-15 01:55:26
Dost Siteler
Bumerang - Yazarkafe

DMCA.com Protection Status