Pasaport Kayıt İşlemleri8 Ay Şarjı Giden Akıllı Bileklik Withings Go

8 Ay Şarjı Giden Akıllı Bileklik Withings Go

Pazarın yeni akımı Akıllı Bileklik ailesine tepeden inme bir şekilde giren Withings Go modeli 8 Aylık Şarj Süresi ile de dikkatleri üzerine çekmiş durumda. Özellikle Spor Aktiviteleri ve Kaliteli Yaşam Önerileri için kullanılan Akıllı Bileklikler kısa süre giden şarj süreleri sebebiyle de sıkça eleştirilmekte idiler. Withings Go ise bu eleştirileri dikkate alarak pazara sürülen bir […]


Pazarın yeni akımı Akıllı Bileklik ailesine tepeden inme bir şekilde giren Withings Go modeli 8 Aylık Şarj Süresi ile de dikkatleri üzerine çekmiş durumda.

Özellikle Spor Aktiviteleri ve Kaliteli Yaşam Önerileri için kullanılan Akıllı Bileklikler kısa süre giden şarj süreleri sebebiyle de sıkça eleştirilmekte idiler.

Withings Go ise bu eleştirileri dikkate alarak pazara sürülen bir Giyilebilir Teknoloji olarak karşımıza çıkmış durumda.

 

E-Ink Yapıda Ekrana Sahip

Elektronik Mürekkep adını verdiğimiz, minimum düzeyde şarj tüketimi sayesinde sıkça kullanılan E-INK yapıdaki bir ekrana sahip olan Withings Go modeli bu sayede şarj tüketimini ekran kısmında iyice kızmış durumda.

Yapı olarak Akıllı Bileklik yada Anahtarlık olarak kullanılabilecek seviyuede bir ürün olması ona boyu noktasında da biraz genişlik tanımış durumda.

Bu sayede de ortalama 8 ay giden bir Batarya Ömrüne sahip.

 

8 Ay Şarjı Giden Akıllı Bileklik Withings Go
8 Ay Şarjı Giden Akıllı Bileklik

 

Kişisel Veriler Uygulama Üzerinde Saklanıyor

Yürüyüş, Koşma, Yüzme, Uyuma ve Kalori hesaplamaları gibi hesaplamaların tutulduğu ve kullanıcı ile paylaşıldığı bir uygulamaya sahip olan Withings Go modeli sizin her türlü aktivitenizi takip ederek size güncel veriler sunmayı amaçlıyor.

Ayrıca arkadaşlarınız ile de bir sıralama yapan ürün bu sayede bir Skor Tabelası oluşturuyor ve sizi aslında bir anlamda da motive ederek rekabete sokmuş oluyor.

 

8 Ayın Sonunda Şarja Takılıyor

Ortalama 8 ay kadar şarjı giden Withings Go Akıllı Bileklik modeli şarjı azaldığı zaman size bilgi vererek yeniden şarja takmanızı istiyor.

Tabi 8 ay gibi bir süre sonunda cihazın şarjı ne zaman bitecek diye aklınızda herhangi bir şey kalmadığı için artık telefonunuzdan gelen uyarılara göre şarj işlemini başlatıyorsunuz.

 

Withings Go Uygulaması
Withings Go Uygulaması

 

50 Metreye Kadar Suya Dayanıklı

Yüzme Performansını da ölçen Withings Go modeli Suya Dayanıklı bir yapıya sahip olarak geliyor.

Ortalama olarak 50 Metredeki basınca kadar sorunsuz çalışan ürünün 50 metreden sonrasında ise sıkıntı yaşaması ve aşırı basınçtan dolayı kullanılamaz hale gelmesi muhtemel.

Ancak normal bir yüzme sporu içerisinde 50 metre derinliğe gitmekte pek sık rastlanılan bir durum olmadığı için rahatlıkla Suya Dayanıklı bir model diyebiliyoruz.

 

Withings Go 50 Euro’dan Satışa Sunulacak

Fiyatlandırma olarak kendi sitesinde 50 Euro fiyat biçilen Withings Go serisini ortalama olarak 200 TL gibi bir rakamdan ülkemizden satın alabiliriz.

Ürünün ne zaman satışa çıkacağı, ne zaman ülkemize geleceği ise şimdilik netleşmiş değil.

Ürünün takibini yapmak ve ürün satışa çıkınca haberdar olmak için http://www.withings.com/eu/en/ adresindeki formu doldurabilirsiniz.

Withings Go Renk Seçenekleri
 Renk Seçenekleri

  Samsung Charm Akıllı Bileklik Satışa Sunuldu

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status