8 GB Ram’e Sahip ZTE Nubia Z9 İçin Camdan Basın Davetiyesi

ZTE tarafından pazarı sallayacak bir model olarak lanse edilen ve sızdırılan bilgiler ile Donanımsal olarak bir canavar gibi görünen ZTE Nubia Z9 için Basın Davetiyeleri gönderilmeye başlandı. Henüz resmi bir açıklama yapılmadığı için sadece Sızıntı Bilgiler ile pazarda kendisine bir kitle edinmeye başlayan Nubia Z9 modeli için sızan bilgiler ise pazarı gerçekten sallayacak bir modelin […]ZTE tarafından pazarı sallayacak bir model olarak lanse edilen ve sızdırılan bilgiler ile Donanımsal olarak bir canavar gibi görünen ZTE Nubia Z9 için Basın Davetiyeleri gönderilmeye başlandı.

Henüz resmi bir açıklama yapılmadığı için sadece Sızıntı Bilgiler ile pazarda kendisine bir kitle edinmeye başlayan Nubia Z9 modeli için sızan bilgiler ise pazarı gerçekten sallayacak bir modelin karşımıza çıkacağını gösteriyor.

Modelin basında uyandırdığı ilk intiba pazardaki birçok rakip üründen daha üstün, fiyat olarak ise daha uygun bir fiyattan ZTE Nubia Z9 serisinin satışa çıkacağı yönünde.

 

8 Çekirdekli İşlemci ve 8 GB Ram Bellek

Sızan haberlere göre ZTE Nubia Z9  modeli 8 Çekirdekli ve 3.5 Ghz’lik hıza çıkabilen bir İşlemci ve 8 GB Ram Bellek değerine sahip bir yapı ile kullanıcı karşısına çıkacak.

Bu sayede de şuan pazardaki TÜM Amiral Gemilerinden kat ve kat üstün bir hıza sahip olacak.

Nubia Z9 Basın Davetiyesi
Nubia Z9 Basın Davetiyesi

Etkinlik Davetiyesi de Oldukça Şık

6 Mayıs 2015 tarihinde tanıtımı yapılacak Nubia Z9 serisi için Basın Mensuplarına giden davetiyeler standart yapıdan oldukça uzak.

Küçük kutularla gönderilen davetiyelerin içinden Camdan Yapılmış Nubia Z9 maketleri çıkıyor. Bu maketler ile de Etkinlikte hem tasarım hem de donanım noktasında nasıl bir cihazın bizleri karşılayacağının merakı uyandırılmış oluyor.

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status