A101 Online Satış Mağazasını Açtı, 7/24 Alışveriş Yapabilirsiniz Artık

Süpermarket anlamında Türkiye’deki en fazla mağazaya sahip firmalardan birisi olan A101 şimdide Online Mağaza üzerinden satışa başladı.

https://online.a101.com.tr/ adresi üzerinden hizmet vermeye başlayan A101 Market ürünlerinin yanı sıra Elektronik, Ev, Yaşam, Tekstil, Anne, Bebek, Oyuncak, Otomobil, Bahçe, Yapı, Market gibi farklı kategorilerde de ürünler satıyor olacak.

Henüz kendi dağıtım ağını kurmayan A101 ilk etapta Kargo Firmaları üzerinden, A101 Deposundan ürün gönderimlerini yapacak.

Ancak ilerleyen dönemde bölgesel olarak kendi dağıtım ağını kurarak özellikle Aynı Gün Teslimat sürecine de geçiş yapabilir. Belirli bölgelerdeki mağazalar üzerinden siparişleri hızlı ve daha az masraf ile son kullanıcıya ulaştırmaya başlayabilir.

 

A101 Online Satış Mağazası

 

101 TL Üstü Satışlarda Ücretsiz Kargo Seçeneği

Standart E-Ticaret siteleriyle aynı mantıkla çalışan A101 Online Mağazası üzerinden yapacağınız alışverişlerde 101 TL ve üstü bir rakama çıkarsanız Kargo Ücreti ödemiyorsunuz.

Online Satış konusunda ülkemizde Migros ve Carrefoursa gibi firmalar uzunca süredir aktif olarak işlem yapıyorlar.

Ancak A101’in de içinde bulunduğu Uygun Fiyatlı Ürün Satma çabası içerisinde olan firmalar bu konuya biraz daha mesafeli durmakta idi. A101’den sonra muhtemelen BİM ve ŞOK gibi marketler zincirleri de sürece dahil olabilirler.

A101 Online Satış Mağazasını Açtı, 7/24 Alışveriş Yapabilirsiniz Artık

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

  1. Sayin market bana singer6160 serisi lazimdi ocak ayinde kaçirdim yone ne zaman gelecek markete alacaktim nasil sparc edebilirim

    Cevapla