A101 Teknolojik Aktüel Ürünler (20 Nisan 2017)

Yazı İçinde Bulabileceğiniz Bilgiler Neler?

A101 tarafından 20 Nisan 2017 tarihinde satışa sunulacak olan Teknolojik Ürünleri toparlayarak hangilerinin alınabilir yapıda olduğunu incelemeye çalıştık.

Ürünlerin 20 Nisan 2017 Perşembe günü satışa çıkacağını ve her mağazaya sınırlı sayıda ürünün gideceğini baştan belirtelim.

O sebeple de eğer bir ürünü almak istiyorsanız günün ilk ışıkları ile birlikte mağazaya gidip kapıdan ilk girenler arasında olmanız gerekebilir.

Peki bu hafta hangi Teknolojik Ürünler satışa çıkacak?

 

Hi-Level 50 İnç Full HD Led TV – Uydu Alıcılı

Vestel Servis Garantisi ile ülkemizde satışı yapılan ve Vestel firmasının alt modellerinden birisi olan Hi-Level orta seviye bir cihaz olarak karşımıza çıkıyor.

Çok ekstra TV izlemeyen ailelerin rahatlıkla alıp kullanabileceği model 50 inç – 127 Ekran boyutuna sahip olmasının yanında 1.399 TL gibi oldukça rekabetçi bir yapıya da sahip.

Askı Aparatının kutu içerisinde çıktığını, Full HD Panelinin olduğunu, Dahili Uydu Alıcısının bulunduğunu baştan belirtelim.

 

Acer ES1-533-C3N9 Notebook

999 TL gibi bir fiyattan satışa sunulan cihaz aslında büyük ekrana sahip ama düşük özellikler ile karşımıza çıkan bir model.

İşiniz sadece internette sörf yapmak, Word üzerinden dosya hazırlamak, ödev yapmak veya dosya tutmak ise bu cihaz işinizi görecektir.

Ancak Celeron N3350 serisi işlemci ailesinden ekstra bir hız almanız, uygulama veya oyun gibi işlemler yapmanız mümkün olmayacaktır.

Cihaz Windows 10 Home işletim sistemine, 4 GB Ram ve 500 GB HDD kapasitesine sahiptir. Ekran kartı ise yoktur. Cihazın WebCam, SD Kart Okuyucu ve Bluetooth 4.0 bağlantı desteklerine de sahip olduğunu belirtelim.

 

Piranha Zoom 7 İnç Tablet PC

169 TL gibi bir rakamdan satışa çıkan Piranha Zoom serisi Tablet PC ailesi 8 GB Depolama Alanına sahip olan ve aslında tarafımızdan hiç önerilmeyen modellerden birisidir.

8 GB Depolama Alanının 4 GB’lık kısmını zaten Android İşletim Sistemi kullanıyor. Kalan 4 GB’lık kısım ise 1-2 oyundan sonra dolmaya başlıyor ve cihazda kasma yapmaya sebep oluyor.

Eğer alacağınız bir çocuk ise ve zaten birkaç haftaya kırar diyorsanız 169 TL’lik bir yatırım sıkıntı yaratmayacaktır. Ancak alayım ve uzun süre kullanayım derseniz ne yazık ki size bu kaliteyi bu cihaz sunamayacaktır.

 

Hi-Level Çift Girişli USB Bellek (16 GB)

Bir tarafı USB 2.0 bir tarafı ise Micro USB olan bu USB Bellek ile hem bilgisayar hem de uygun girişli telefonlarda veri aktarımı yapabilirsiniz.

20 TL gibi bir fiyata sahip olması ve 16 GB’lık bir depolama alanı sunması ile çok ekstra bir indirim olmasa da ihtiyacı olanların tercih edebileceği bir ürün olarak karşımıza çıkıyor.

2 Yıl Garanti ile satılan cihazda OTG Desteğinin olduğunu da belirtelim. Ancak özellikle başta Samsung olmak üzere bazı markaların cihazlarında Micro USB Kısmı çalışmayabiliyor. Bunu da belirtelim.

 

A101 - Teknolojik Aktüel Ürünler - 20 Nisan 2017

A101 - Teknolojik Aktüel Ürünler - 20 Nisan 2017

A101 Teknolojik Aktüel Ürünler (20 Nisan 2017)

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir