ABD Pazarında HTC Tablet Satışı Durdu

HTC firması pek fazla yönelmediği ve az sayıda üretim yaptığı Tablet PC satışını ABD Pazarı için durdurduğunu açıkladı. Google Nexus 7, Amazon Kindle Fire ve Apple iPad modelleri tarafından bir anlamda ele geçirilen ABD Tablet Piyasası HTC firmasının az sayıdaki modeli için pek de iyi bir satış deneyimi olmadı. Pazarın bu denli sıkışık olduğu bir […]firması pek fazla yönelmediği ve az sayıda üretim yaptığı satışını ABD Pazarı için durdurduğunu açıkladı.

, ve modelleri tarafından bir anlamda ele geçirilen ABD Tablet Piyasası firmasının az sayıdaki modeli için pek de iyi bir satış deneyimi olmadı. Pazarın bu denli sıkışık olduğu bir alanda da daha fazla zaman kaybetmek istememiş gibi görünüyor.

firması halihazırda Flyer, Evo View 3G ve Jestream olmak üzere 3 model ile pazarda tutunmaya çalışıyor. Daha çok Akıllı Telefon üretimine ve tasarımına zaman ayıran firmanın birkaç model de Windows Phone 8 İşletim Sistemi ile çıkarması bekleniyor. Ancak diğer firmalar kadar alanın da ürün pazarlamayacağı şu aşamada oldukça belli.

  HTC One S Modeli Özellikleri - Yorumları ve Fiyatı
HTC ABD Tablet PC Pazarından Çekiliyor
HTC ABD Pazarından Çekiliyor

ABD Tablet PC pazarından çıkan HTC firması diğer bölgelerde satışlarına devam edecek.

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status