• TARİH: 24.05.2018
ABD ’li GSM Operatörlerinden Türkiye ’yi Ücretsiz Arama Jesti

ABD ’li GSM Operatörlerinden Türkiye ’yi Ücretsiz Arama Jesti

Amerika Birleşik Devletlerinde hizmet veren 4 büyük GSM Operatörü kullanıcıları için Türkiye’de yaşayan yakınları ile görüşebilmeleri ve sağlık durumları ile alakalı bilgi alabilmeleri için Ücretsiz Görüşme Kampanyası başlattı. AT&T, Sprint, T-Mobile ve Verizon firmaları tarafından başlatılan kampanya ile verilen tarih bitene kadar Türkiye’yi aramak Ücretsiz olacak. İstanbul’da gerçekleşen Terör Saldırısı sonucu bu kararı alan firmalar […]yorumlar.net

Amerika Birleşik Devletlerinde hizmet veren 4 büyük GSM Operatörü kullanıcıları için Türkiye’de yaşayan yakınları ile görüşebilmeleri ve sağlık durumları ile alakalı bilgi alabilmeleri için Ücretsiz Görüşme Kampanyası başlattı.

AT&T, Sprint, T-Mobile ve Verizon firmaları tarafından başlatılan kampanya ile verilen tarih bitene kadar Türkiye’yi aramak Ücretsiz olacak.

İstanbul’da gerçekleşen Terör Saldırısı sonucu bu kararı alan firmalar belirli tarihler arasında Ücretsiz Türkiye Görüşmesine imkân sağlayacaklar ve faturaya hiçbir ücret yansıtmayacaklar.

T-Mobile 5 Temmuz 2016 tarihine kadar, Sprint 5 Temmuz 2016 tarihine kadar, Verizon ise 29 Haziran tarihi içinde Ücretsiz Görüşme imkânı sunacak.

Ücretsiz Görüşme kampanyasının detayları için firmaların kendi web sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Recep Enes Çevlik
Recep Enes Çevlik Teknoloji Dünyası ile yakından ilgili. Gündemi ve Teknolojileri takipte.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status