Pasaport Kayıt İşlemleriAcer A220 Modeli Tablet PC Pazarına Girmeye Hazırlanıyor

Acer A220 Modeli Tablet PC Pazarına Girmeye Hazırlanıyor

Geçtiğimiz haftalarda Acer A110 modeli ile gündeme gelen Acer markası 7 İnç boyutundaki giriş seviyesi tablet modelinden sonra şimdi de Acer A220 modelinin çalışmalarına başlamış gibi görünüyor. Henüz net olarak nasıl bir cihaz pazara sunulacak belli değil. Çünkü resmi bir açıklama yapılmadı. Ancak sızdırılan bir bilgi neticesinde hem A220 modelinin çıkacağı hem de HD bir […]


Geçtiğimiz haftalarda A110 modeli ile gündeme gelen markası 7 İnç boyutundaki giriş seviyesi modelinden sonra şimdi de A220 modelinin çalışmalarına başlamış gibi görünüyor.

Henüz net olarak nasıl bir cihaz pazara sunulacak belli değil. Çünkü resmi bir açıklama yapılmadı. Ancak sızdırılan bir bilgi neticesinde hem A220 modelinin çıkacağı hem de HD bir ekran ile hayatımıza giriş yapacağı bilgisine ulaşılmış durumda.

1280*752 Piksellik bir çözünürlükteki ekran ile satışa sunulması beklenilen Acer A220 modelinin Android 4.1 veya Android 4.2 İşletim Sistemlerinden birisine sahip olması bekleniyor. Ayrıca en azından Tegra 3 altyapısına sahip 1.5 GHz lik bir İşlemci desteği ile gelmesi de pek şaşırtıcı olmayacaktır.

  Asus ZenFone 3 (ZE552KL) Modeli Ön İnceleme ve Kutu İncelemesi
Acer A220 Modeli Tablet PC Pazarına Girmeye Hazırlanıyor
Acer A220 Modeli Pazarına Girmeye Hazırlanıyor

 

Dediğimiz gibi cihaz konusunda henüz net bir bilgi akışı meydana gelmedi. Ancak 1-2 hafta içerisinde Resmen ya da farklı noktalardan sızdırılacak bilgiler sayesinde Acer A220 modeli hakkında daha fazla bilgi sahibi olmaya başlayacağız gibi görünüyor.

Pazara son dönemde çıkmaya başlayan Acer, ve gibi firmalar sayesinde hem Android hem de Windows Phone 8 ara yüzüne sahip cihazların satışları ve tercih sayıları da artmış olacak gibi görünüyor.

Acer A220 Modeli Tablet PC
Acer A220 Modeli

Netbook pazarı ile pazarı altında kaybolmaya başladı bile.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status