Acer Akıllı Telefon Pazarına Hızlı Girecek

Acer Akıllı Telefon Pazarına Hızlı Girecek

Uzun süredir Akıllı Telefon & Cep Telefonu üretimi yapmayan, cep bilgisayarları döneminde birkaç ürün çıkarıp sonrasında daha çok Bilgisayar alanına yoğunlaşan Acer firması 2013 yılında 5 tane Android İşletim Sistemi 1 adette Windows Mobile 8 İşletim Sistemine sahip 6 adet yeni cihazını pazara sunacak. Cihazları Çift ve Dört çekirdekli işlemciler ile güçlendirecek olan firmanın ne […]yorumlar.net

Uzun süredir Akıllı Telefon & Cep Telefonu üretimi yapmayan, cep bilgisayarları döneminde birkaç ürün çıkarıp sonrasında daha çok Bilgisayar alanına yoğunlaşan firması 2013 yılında 5 tane Android İşletim Sistemi 1 adette Windows Mobile 8 İşletim Sistemine sahip 6 adet yeni cihazını pazara sunacak.

Cihazları Çift ve Dört çekirdekli işlemciler ile güçlendirecek olan firmanın ne zaman nasıl bir model çıkaracağı belli değil. Ancak Mobil alanda yaşanan yoğun satış kavgasının içerisine bir firmanın daha girmesi elbette ki kullanıcılar için daha iyi olacaktır.

Firmanın fiyat politikası, ilk cihazını ne zaman çıkaracağı gibi bilgiler birkaç ay içerisinde netleşecektir.

 

Acer Akıllı Telefon Pazarına 6 Model İle Girecek
Akıllı Telefon Pazarına 6 Model İle Girecek

 

 

 

  Ödüllü Telefon Acer CloudMobile Eylül Ayında Satışa Çıkıyor
iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status