Pasaport Kayıt İşlemleriAdınıza Açılmış Hatları Kontrol Edin, Başınız Ağrımasın

Adınıza Açılmış Hatları Kontrol Edin, Başınız Ağrımasın

BTK tarafından geçtiğimiz günlerde aktife alınan yeni hizmetlerden birisi olan Adınıza Kayıtlı Hatların Listesine ulaşabildiğiniz Hat Sorgulama Servisi kullanılmaya başlandıktan sonra oldukça ilginç haberlerde gelmeye başladı. 2000’li yıllarda başlayan ve bir anlamda o dönemde patlama yapan Açık Hat çalışması operatörler tarafından görmezden gelinmiş, o dönem yüzbinlerce açık hat bakkallarda bile satılmaya başlanmıştı. Hatta bazı seyyar […]


tarafından geçtiğimiz günlerde aktife alınan yeni hizmetlerden birisi olan Adınıza Kayıtlı Hatların Listesine ulaşabildiğiniz Hat Sorgulama Servisi kullanılmaya başlandıktan sonra oldukça ilginç haberlerde gelmeye başladı.

2000’li yıllarda başlayan ve bir anlamda o dönemde patlama yapan çalışması operatörler tarafından görmezden gelinmiş, o dönem yüzbinlerce bakkallarda bile satılmaya başlanmıştı. Hatta bazı seyyar satıcılar okul önlerinde Simit – satışı bile yapıyordu.

Sene oldu 2013. Açık Hat olayları iyice sıfırlandı. Ancak o dönemden kalma açık hatlar sıkıntı oluşturmaya, çeşitli sorunların ortaya çıkmasına sebep olmaya devam ediyor.

Adınıza Açılmış Hatları Kontrol Edin, Başınız Ağrımasın
Adınıza Açılmış Hatları Kontrol Edin, Başınız Ağrımasın

Açık Hat Sorgulama Sistemi sayesinde bir vatandaşın yaptığı sorgulama sonrasında adına kayıtlı 265 Numaranın ortaya çıkması gibi birçok sıkıntı halen Açık Hat pazarında yaşanmaya devam ediyor.

  Spam SMS Gönderen Devlet Olunca İşler Değişiyor mu?

İlerleyen dönemde başınızın ağrımaması ve sıkıntı yaşamamak adına Adınıza Kayıtlı Açık Hatları sorgulatmanızı ve adınıza sizden habersiz açılan hatlar için Savcılık Kanalı İle Suç Duyurusunda Bulunmanızı öneririz.

Geçmişte veya gelecekte bu hatlar ile işlenmiş veya işlenecek suçlardan sorumlu olmamak için bu sorgulamayı hemen yapmanız da ve gerekli önlemleri almanızda fayda var.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

  1. Kontro ettim üzerime numarasını bilmediğim bir hat çıktı. Kapatılması için başvuruda bulundum. Yalnız merak ettiğim benim kontrolüm dışında nasıl hat çıkartabiliyorlar ve buna şirketlerin bayileri nasıl izin veriyorlar.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status