Adınıza Kayıtlı Cep Telefonu Hatlarını Öğrenmek (Vodafone – Turkcell – Avea)

Yıllardır ülkemizde özellikle Açık Hat noktasında büyük bir boşluk yaşanmakta ve büyük sıkıntılara davetişye çıkarılmaktadır. TK tarafından 2-3 sene önce alınan bir karar ile Açık Hat Satışı her ne kadar yasaklanmış olsa da halen açık hat satışı yapan firmalar veya kişiler bulunmaktadır. Açık Hatlar genelde sizin herhangi bir şekilde kimlik fotokopinizi bir telefon bayisine bırakmanız ile […]Yıllardır ülkemizde özellikle noktasında büyük bir boşluk yaşanmakta ve büyük sıkıntılara davetişye çıkarılmaktadır. TK tarafından 2-3 sene önce alınan bir karar ile  Satışı her ne kadar yasaklanmış olsa da halen satışı yapan firmalar veya kişiler bulunmaktadır.

Açık Hatlar genelde sizin herhangi bir şekilde kimlik fotokopinizi bir telefon bayisine bırakmanız ile başlayan ve adın ıza sürekli bir hat açılması gibi bir süreçle devam eden, kişilerin bilgisi ve izani dahilinde olmayan bir işlemdir.

Son dönemlerde vatandaşlarımız konu hakkında daha fazla bilinçlenmiş olmakla beraber Operatörleri arayarak abone bilgilerini ve kendi adına kayıtlı olan numaraları öğrenebilmekte, gerekirse müdehale edebilmektedirler.

  Açık Hatlara Tanınan Devir Süresi 1 Ekim’de Doluyor

Operatörlere MÜŞTERİ HİZMETLERİ numaralarını tuşlayarak adınıza kayıtlı olan hatların listelenmesini  talebinde bulunabilirsiniz.

Ayrıca aşağıdaki linklerden Operatörlere Mail atarak abdınıza kayıtlı numaraların dökümünü talep edebilirsiniz.

 

Turkcell : Turkcell İletişim Merkezi

Avea: Avea İletişim Merkezi

Vodafone: Vodafone İletişim Merkezi

 

Gönderim yapılırken İrtibat Numarası – TC Kimlik Numarası bilgilerini paylaşmayı unutmayınız.

 

 

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

7 yorum

    • Bununla ilgili sistem yakıon dönemde BTK tarafından aktif edilecek.
      Listeye hemen ulaşmak için Operatörleri arayarak bilgi almanız gerekiyor.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status