Pasaport Kayıt İşlemleriAdınıza Kayıtlı GSM Hatları Öğrenmek İçin BTK Hat Sorgulama Sistemi Açıldı

Adınıza Kayıtlı GSM Hatları Öğrenmek İçin BTK Hat Sorgulama Sistemi Açıldı

BTK tarafından son dönemde Açık Hatlar üzerine başlatılan çalışma ile Adınıza Kayıtlı Açık ve Normal Hatların Listesine internet üzerinden ulaşabilme imkânı sağlanmış durumda. Tamamen Ücretsiz bir servis olan ve kolay bir şekilde sorgulama yapılabilen sistem sayesinde birkaç dakika içinde Turkcell, Vodafone ve Avea üzerindeki Açık ve Aktif hatlarınızı görme imkânına sahipsiniz. https://hat-sorgulama.btk.gov.tr/ adresi üzerinden ulaşabileceğiniz […]


tarafından son dönemde Açık Hatlar üzerine başlatılan çalışma ile Adınıza Kayıtlı Açık ve Normal Hatların Listesine internet üzerinden ulaşabilme imkânı sağlanmış durumda.

Tamamen Ücretsiz bir servis olan ve kolay bir şekilde sorgulama yapılabilen sistem sayesinde birkaç dakika içinde , ve üzerindeki Açık ve Aktif hatlarınızı görme imkânına sahipsiniz.

https://hat-sorgulama.btk.gov.tr/ adresi üzerinden ulaşabileceğiniz sistem sayesinde şuan kullandığınız hat numaranızı ve TC Kimlik Numaranızı girerek kaç adet hattınız olduğunu görebilme imkânına sahip olabiliyorsunuz.

Adınıza Kayıtlı GSM Hatları Öğrenmek İçin BTK Hat Sorgulama Sistemi Açıldı
Adınıza Kayıtlı GSM Hatları Öğrenmek İçin Hat Sorgulama Sistemi Açıldı

Sistemden sorgulama yapabilmek için TC Kimlik Numaranızı girerek şuan kullandığınız bir Cep Telefonu Numarasını girmeniz gerekiyor. Girişini yaptığınız numaranın hangi operatörde kullandığınızı da girdikten sonra sizi ikinci bir sayfaya gönderiyor. Bu sayfada size bir SMS Şifresi gönderiliyor ve sonrasında 3 Operatöre ait dökümler ekrana geliyor.

  Online Pasaport Kaydı Yoğun Bir İlgi İle Karşılaştı

Hat Sorgulama Sistemi son dönemde yaşanan bir kişi üzerine onlarca açık hat olma sorununun biraz olsun önüne geçecektir diye düşünüyorum. Bu sayede kişiler internetten hızlı bir şekilde aktif olan hatlarını sorgulayabilir ve buna bağlı olarak işlemlerini yaptırabilirler.

BTK Açık Hat Sorgulama Sayfası
BTK Açık Hat Sorgulama Sayfası

BTK Açık Hat Sorgulama Sistemi  https://hat-sorgulama.btk.gov.tr/


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status