Pasaport Kayıt İşlemleriAğır Çekim Videolar iPhone ile Nasıl Çekilir

Ağır Çekim Videolar iPhone ile Nasıl Çekilir

Ağır Çekim Videolar iPhone ile Nasıl Çekilir Iphone 6 plus ve Iphone 6’da IOS 8 ile birlikte gelen ağır çekim modu yer almaktadır. Bu mod sayesinde ağır çekim videoları kolayca çekebilirsiniz. Bu yazımızda da iPhone’larınız ile nasıl daha kaliteli ağır çekim videolar kaydedebileceğinizin detaylarını bulabilirsiniz. Ağır çekim modu 120 kare saniye ve 240 kare saniye […]


Ağır Çekim Videolar ile Nasıl Çekilir

6 plus ve 6’da 8 ile birlikte gelen ağır çekim modu yer almaktadır. Bu mod sayesinde ağır çekim videoları kolayca çekebilirsiniz. Bu yazımızda da ’larınız ile nasıl daha kaliteli ağır çekim videolar kaydedebileceğinizin detaylarını bulabilirsiniz.

Ağır çekim modu 120 kare saniye ve 240 kare saniye olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Televizyonlarda 24-25 kare saniye görüntü verilmektedir. Telefonlarımızdaki bu modlar bize yavaş ve daha yavaş video çekim imkanı tanımaktadır.

Kamera uygulamasına girip sola doğru çektiğimizde hızlı çekimin yanında artık ağır çekim sekmesi de yer almaktadır. Aynı ekranın sağ alt köşesinde ise 120 veya 240 kare saniyeden istediğinizi seçerek yavaş çekim mod ayarını yapabilirsiniz. Seçimimizi yaptıktan sonra ortada yer alan kırmızı tuşa basarak ağır çekim video kaydına başlayabiliriz.

  Apple İpad Sersinin Yeni Ürünü "Yeni iPad" yani " iPad 3" Modelini Tanıttı

Ayrıca çekim yaparken fotoğraf karesi almak istersek sol altta yer alan tuş sayesinde alınabilmektedir. Sadece 3 saniyede çektiğimiz videolar bile bu çekim modunda oldukça uzun sürmektedir. İsterseniz sadece belli bir aralığı yavaşlatmayı seçebilirsiniz. Bu seçim sayesinde videonuzun bir kısmı hızlı bir kısmı ise ağır çekim modunda olacaktır.

Kaydettiğiniz videolar için; fotoğraflara girdiğinizde ağır çekim adında bir klasör oluştuğunu göreceksiniz. Bu moda çekmiş olduğunuz videolarınızı bu klasörün içersinde bulabilirsiniz.

En güzel etkiyi deneme yanılma yöntemi ile tespit edebilirsiniz. Özellikle uzaktan yürüyerek gelen bir kişi yaklaşıp yanınızdan geçerken ki an gibi durumları yavaşlatıp diğer bölümleri hızlı yaparak oldukça eğlenceli ağır çekim videolar kaydedebilirsiniz.

 


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status