Akıllı Saat Projesinde Samsung Galaxy Altius Adımı

Son dönemde oldukça popüler olmaya başlayan ve birçok firma tarafından çeşitli isimler ile pazara sürülmek üzere çalışmalara başlanılan Akıllı Saat için Samsung firması da Samsung Galaxy Altius serisi üzerinde çalışmaya başladı.

Henüz Samsung kanadından resmi bir açıklama yapılmadı. Ama bazı internet sayfaları üzerinden yayılmaya başlanılan Samsung Galaxy Altius modeli yavaş yavaş sızıntı haber olmaktan çıkarak gerçek olma yolunda ilerliyor gibi görünüyor.

Üzerinde 100’den fazla mühendisin çalıştığı ve Sony, Apple, LG gibi firmalar tarafından üretilecek olan Akıllı Saat yada Smart Saat modellerinden geri kalmayacağı bilinen Galaxy Altius net olarak ne zaman duyurulur bir bilgi yok.

2013 senesi bitmeden önce AR-Ge çalışmalarının tamamlanması beklenilen Akıllı Saat Projelerinde 2014 yılı bir dönüm ve Pazar yılı olacak gibi görünüyor.

Akıllı Saat Projesinde Samsung Galaxy Altius Adımı
Akıllı Saat Projesinde Samsung Galaxy Altius Adımı

Apple firmasının iPhone 5s modeli ile pazara sürerek iki ürünü de pazarlamaya başlaması ise ihtimallerden bir tanesi. Sony firmasının ise ürünü acele etmeden 2014 yılında pazara sürmesini bekleyebiliriz.

Akıllı Saat veya diğer adıyla Smart Saat projeleri gelecek yıllarda üzerinde daha fazla durulacak modeller gibi görünüyor. Bakalım firmalar hangi özellikleri saatler üzerinde buluşturmayı başaracaklar ve Samsung Galaxy Altius gerçek bir yapıya bürünecek mi?

Akıllı Saat Projesinde Samsung Galaxy Altius Adımı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir