Akıllı Telefon Üreticisi Meizu, Genpa Ortaklığı İle Türkiye’de

Daha önce Paralel İthalat yolu ile ülkemizde bazı modellerini gördüğümüz Meizu firması Genpa ortaklığı ile Türkiye’de Akıllı Telefon Satışına yeniden başlıyor.

Çin Pazarındaki en büyük 5 Telefon Üreticisi arasında yer alan firma Murat Sungur ÖZKAN önderliğinde, Genpa işbirliği ile Türkiye’de yeniden satışlara başlamayı planlıyor.

Distribütörlük ve Servis Hizmeti noktasında Genpa Firması ile çalışacak olan Meizu firması Murat Sungur ÖZKAN ve ekibi ile Türkiye Operasyonunu yönetiyor olacak.

 

Meizu Pro 7 ve Pro 7 Plus

 

Uygun Fiyatlı Modelleri Pazarda Görüyor Olacağız

Daha önce pazardaki Uygun Fiyatlı Akıllı Telefonlar arasında yer alan Meizu firmasının pazara yeniden girmesi ile Akıllı Telefon Pazarında kartlar yeniden dağıtılmaya başlanacak.

Son dönemde İnternet üzerinden satışı olan ancak Teknoloji Mağazalarına pek giriş yapamayan firma Meizu Türkiye yönetimi ile sektörün hemen hemen her noktasında kendisine yer bulacak gibi görünüyor.

Türkiye operasyonu hakkında açıklama yapan Meizu Türkiye Ülke Müdürü Muran Sungur Özkan, “Daha önce görev aldığım firmalar vesilesiyle dünya teknoloji pazarının kalbi olan Çin’de çok kez bulundum ve her zaman Çin’de geniş kitlelerin Meizu markasına olan ilgisi ve sadakati ilgimi çekmişti. Şimdi Meizu’nun Türkiye ülke müdürü olarak hedefim aynı ilgi ve sadakati Türkiye’de oluşturmak. Önceliğimiz satış ve teknik servis operasyonunda da tıpkı akıllı telefonlarımızın tasarımlarında olduğu gibi kullanıcıyı ön planda tutacağımız bir ağ oluşturmak. Bu noktada Türkiye’de sektörün saygın ve güçlü bir iş ortağı olan Genpa’nın güvencesini, dünyada 30’dan fazla ülkede elde ettiğimiz tecrübe ve başarı ile birleştirerek Türkiye pazarına iddialı bir şekilde girmeyi hedefliyoruz. Modern, yenilikçi tasarım anlayışımız ve sahip olduğumuz yüksek teknoloji bu iddiamızı destekliyor” dedi.

Murat Sungur ÖZKAN daha önce ZTE Türkiye yapılanmasında da görev almıştı.

ZTE Türkiye- Murat Sungur Özkan

 

Pazara Çıkışı 2018 Yılını Bulabilir

Yapılan anlaşmanın yürürlüğe konulması sürecinden sonra ürünlerin IMEI Kayıt ve Kargolama İşlemleri sebebiyle ürünlerin resmi satışının 2018 Ocak ayını bulması bekleniyor.

Gerek Genpa gerekse de Meizu Türkiye Ofisinin alacağı karar ve yapacağı anlaşmalar sonrasında ürünün reelde ve internette hangi noktalar üzerinden satışa çıkacağı da netleşmiş olacak.

Bu sürecin tamamlanması ile de Meizu markalı ürünleri daha yakından görme ve ürünlere sahip olma fırsatına sahip olabileceğiz.

Akıllı Telefon Üreticisi Meizu, Genpa Ortaklığı İle Türkiye’de

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir