Akıllı Telefon Üreticisi Oppo Türkiye Ofisini Açtı

Oppo

Bazı kaynaklara göre 2017 yılında En Büyük 4. Telefon Markası olan OPPO resmi olarak ülkemizde faaliyetlere başladı ve Oppo Türkiye ofisini açtı.

35 farklı ülkede faaliyetlerine devam eden ve uygun fiyatlı akıllı telefon modelleri ile tüketici karşısına çıkan Oppo firması 2019 yılı içerisinde Türkiye’de de resmi olarak satışlarına başlayacak.

İstanbul Ataşehir ‘de açılan Oppo Türkiye operasyonunun başına ise Türkiye Genel Müdürü olarak Weijian Zhou getirildi. Daha önce farklı markalarda da yöneticilik deneyimi olan Zhou artık Oppo markasının Türkiye’de hızlı bir şekilde büyümesi için çaba harcayacak.

 

Çinli Markaların Türkiye’ye Olan İlgisi Devam Ediyor

Son yıllarda farklı Çin’li telefon üreticileri Türkiye’de ofis veya satış noktaları açmaya ve markaları ile ülkemizdeki tüketicilere ulaşmaya başlamış durumdalar.

Huawei, Honor, Xiaomi, Meizu gibi birçok farklı üretici ülkemizde resmi olarak ürünlerini gerek kendi ofisleri üzerinden gerekse de distribütörlük anlaşmaları yaparak satmaya devam ediyorlar.

Oppo firması ve farklı üreticilerin de Türkiye Pazarına girmesi ile pazarın daha da hareketlenmesi ve tüketici lehine kampanya ve indirimlerin yapılması bekleniyor.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 3 sene önce

    Tşklr güzel site hesaplı uygun kaliteli