Akıllı Telefonlar İçin GeekBench 3 Çıktı

Akıllı Telefonlar İçin GeekBench 3 Çıktı

Mobil cihazların en iyi test uygulamalarından biri olan GeekBench’in üçüncü sürümü iOS ve Android platformları için yayınlandı. Sizde uygulamayı indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Günümüzde mobil cihazların Benchmark skorları bazı kullanıcılar için büyük bir anlam taşıyor. Benchmark denilince de ilk olarak akıllara Primate Labs firmasının geliştirmiş olduğu GeekBench uygulaması geliyor. Sentetik ve en doğru sonuçları veren GeekBench […]yorumlar.net

Mobil cihazların en iyi test uygulamalarından biri olan GeekBench’in üçüncü sürümü ve platformları için yayınlandı. Sizde uygulamayı indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Günümüzde mobil cihazların Benchmark skorları bazı kullanıcılar için büyük bir anlam taşıyor. Benchmark denilince de ilk olarak akıllara Primate Labs firmasının geliştirmiş olduğu GeekBench uygulaması geliyor.

Sentetik ve en doğru sonuçları veren GeekBench uygulamasının üçüncü sürümü, ve platformları için indirime sunuldu. Geliştirici firma 15 farklı performans testine sahip olan GeekBench 3’ün, cihazların gerçek hayat performanslarını test edebildiğini savunuyor.

Akıllı Telefonlar İçin GeekBench 3 Çıktı
Akıllı Telefonlar İçin GeekBench 3 Çıktı

Yepyeni bir arayüze sahi olan GeekBench 3 ayrıca, çok çekirdekli cihazların performans testlerinden sonra sonuçları çekirdeklere göre tek tek kullanıcılara sunuyor.

  Microsoft Office Akıllı Telefonlara da Destek Sağlayacak

Uygulamayı için 0,96 Dolar karşılığında buradan ve için 1,79 TL karşılığında buradan satın alabilirsiniz.

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status