Alman Doktorların 4 Ay Yaşarsın Dediği Hasta Türkiye’de Hayat Buldu

47 yıl önce ekmek parası için Almanya’ya yerleşen ve burada bir fabrikada çalışmaya başlayarak emekli olan Faik Tanışman Almanya’daki doktorlardan Kansere Yakalandığını ve sadece 4 aylık bir ömrünün kaldığını öğrenci.

Kendi kızının Üst Düzey Yönetici olarak çalıştığı bir hastanede yapılan tetkikler sonucunda 70 yaşındaki 3 çocuk babası Faik Beyin 4 ay gibi bir ömrünün kaldığı ve bu süreyi çocukları ile mutlu bir şekilde yaşaması gerektiği söylendi.

Babalarının hastalık haberini alan ve konu hakkında araştırma yapan çocukları İzmir’de bulunan Genel Cerrah Prof. Dr. Ünal AYDIN ile görüşmüş ve farklı bir teknik ile Safra Kesesi ve Yollarındaki zararlı tümörün alınabildiği bilgisine ulaşmışlar.

Babalarının 4 aylık ömrü kaldığı bilgisini doktorlardan alan çocuklar konu hakkında Faik Danışman’a hiçbir söylemeden araştırmaları yapıp İzmir’de babalarının ameliyata alınmasını sağlamışlar.

Sonrasında ise başarılı geçen bir ameliyat ile 4 ay ömür biçilen Faik Bey sağlıklı bir şekilde ayağa kalkmış.

Yapılan ameliyat hakkında Faik Beye rapor veren ve 4 aylık ömrü kaldığını belirten Alman Hastanesi de konuyla alakalı ciddi bir araştırmaya girmiş durumda. Yapılan ameliyatın neredeyse imkansız olduğunu düşünen Alman Hastanesi Doktorları konuyu oldukça yakından ve şaşkınlık ile takip ediyorlar.

Alman Doktorların 4 Ay Yaşarsın Dediği Hasta Türkiye’de Hayat Buldu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir