Altın Elbiseli Adam – Barkın Bayoğlu Hayatını Kaybetti

Motosiklet Tutkunlarının çok yakından tanıdığı, Youtube ve TV üzerinden binlerce kişiye ulaşmayı başaran Altın Elbiseli Adam – Barkın Bayoğlu dün gece geçirdiği kaza neticesinde hayatını kaybetti.

Özellikle son yıllarda Youtube Kanalı üzerinden ciddi bir hayran kitlesine ulaşmayı başaran, önceki dönemlerde ise bazı TV kanallarında motosiklet ve otomobil dünyasına özel programlar yapan Barkın Bayoğlu, 15 Temmuz Şehirler Köprüsünde gece saatlerinde bir trafik kazası geçirdi.

Köprü üzerinde durmakta olan bir araçtan aniden yola çıkan bir sürücüye çarpan Bayoğlu kaldırıldığı hastanede hayata veda etti. Çarptığı araç şoförü ise olay yerinde hayatını kaybetti.

 

Altın Elbiseli Adam

 

Motosiklet Kullanıcılarına Güvenli Sürüş Önerileri Veriyordu

Youtube üzerinden birçok videosunda Motosiklet Sürücüleri için güvenli sürüş önerileri veren Barkın Bayoğlu, özellikle ekipmansız olarak trafiğe çıkmama konusunda birçok video hazırlamıştı.

600 binden fazla takipçisi olan ve çektiği videoları binlerce kez izlenen Altın Elbiseli Adam istediği gibi sevdiği işi yaparken, Motosiklet kullanırken hayata veda etti.

Daha öncesinde de oldukça büyük bir kaza geçiren ancak bu kazadan sağ kurtulan Bayoğlu yaptığı bir röportajda ölümün kaçınılmaz olduğunu vurgulamış ve en azından sevdiğim bir işi yaparken ölürüm diyerek motosiklet tutkusunu göstermişti.

Altın Elbiseli Adam Youtube kanalına https://www.youtube.com/user/smoothoperatorRed5 adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

 

Altın Elbiseli Adam – Barkın Bayoğlu Hayatını Kaybetti

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.