Altın Kaplama Samsung Galaxy S4 Satışa Sunuldu

Apple iPhone serisinden alışık olduğumuz altın kaplama, tamamiyle altın, değerli taşlarla süslenmiş telefonlar serisine artık yeni bir marka daha giriş yaptı. Daha önceden sadece iPhone için uğraşan yabancı kuyumcular bu sefer 2013 yılının en iyi telefonu seçilen Samsung Galaxy S4‘ün de altın olanını ürettiler.

Tüm dünyadaki büyük satış oranları onları da cezbetti ki Galaxy S4‘ün de altın olanını ürettiler. İngiltere merkezli mücevher satıcısı GoldGenie ilk defa iPhone dışında bir markanın telefonunun altın olanını üretti.

Daha önceden Vertu gibi sosyeteye hitap eden markaların altından değerli taşlardan telefon üretimi olsa da bu üretimler üretici firmalar tarafından yapılıyordu. Sadece iPhone’lar üretici firması dışındaki firmalar tarafından altın yada diğer değerli madenlerden üretiliyordu.

Altın Kaplama Samsung Galaxy S4
Altın Kaplama Samsung Galaxy S4

Tabiki bu telefon iPhone modelleri gibi 20 bin – 50 bin dolar gibi afaki rakamlara satılmayacak. Konumuzun başında da belirttiğimiz gibi altın kaplama olduğu için fiyatı 1700 İngiliz poundu yani bizim paramızla 4700 TL’ye satılacak. Sadece 16 GB modelinin üretimi yapılmış. Diğer 32-64 gb olan modellerinin üretimi olmayacak.

Ancak Samsung Galaxy S4 bu fiyatıyla bile en pahalı Android işletim sistemli telefon olmuş olacak. Hem en pahalı olacak hemde üretilen ilk altın kaplama android olacak. Aynı telefonun Platin olanı ve Kırmızı altın olanı da üretilmiş. Diğer iki modelden platin olanı 1757 pound kırmızı altın olanı da 1727 pound’dan satışa sunulmuş.

Aşağıdaki web adresinden daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Online Türkiye’den satın almanız çok zor çünkü fiyatından dolayı gümrükten geçmesi mümkün değil. Ancak İngiltere’ye giderseniz oradan bu özel üretim Galaxy S4’ü alabilirsiniz.

http://www.goldgenie.com/gold-samsung-s4.php

Altın Kaplama Samsung Galaxy S4 Satışa Sunuldu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir