Altın Kaplamalı Galaxy Note Edge Geliyor

Altın Kaplamalı Galaxy Note Edge Geliyor

Birkaç ay önce satışa sunulan ve ülkemizde de Aralık ayında satışa sunulacak olan Samsung Galaxy Note Edge serisinin Altın Kaplamalı modeli de üretildi. Donanım Yapısı olarak standart bir Samsung Galaxy Note Edge serisinden hiçbir farkı olmayan Altın Kaplamalı Samsung Galaxy Note Edge serisinin esprisi ise yanlarındaki çerçevenin Altınla Kaplanmış olması. Cihazın yan çerçevesini Altın Kaplamalı […]


Birkaç ay önce satışa sunulan ve ülkemizde de Aralık ayında satışa sunulacak olan Galaxy Note Edge serisinin Altın Kaplamalı modeli de üretildi.

Donanım Yapısı olarak standart bir Galaxy Note Edge serisinden hiçbir farkı olmayan Altın Kaplamalı Galaxy Note Edge serisinin esprisi ise yanlarındaki çerçevenin Altınla Kaplanmış olması.

Cihazın yan çerçevesini Altın Kaplamalı hale getiren özel bir firma tarafından satışı yapılması beklenilen Altın Kaplamalı Galaxy Edge serisinin ilk satış noktası ise Vietnam olacak.

Altın Kaplamalı Galaxy Note Edge Geliyor
Altın Kaplamalı Galaxy Note Edge Geliyor

Çok Parası Olana Altın Kaplamalı Note 4 Edge

Fiyat olarak zaten diğer serilerine göre daha pahalı olan Galaxy Note 4 Edge serisi Altın Kaplamalı olarak daha da yüksek bir fiyata satışa sunulacak gibi görünüyor.

  Su Geçirmez Özellikli Samsung Galaxy S4 Activ Geliyor

Henüz Vietnam Pazarında satışa sunulma aşamasında olan ancak fiyatı netleşmeyen serinin ülkemizde 5.000 – 7.000 TL arasındaki bir banttan satışa sunulması beklenebilir.

Tabi ki sadece Özel Sipariş ile Altın Kaplamalı Samsung Galaxy Note 4 Edge serisine sahip olabilirsiniz.

Altın Kaplamalı Galaxy Note Edge
Altın Kaplamalı Galaxy Note Edge


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status