Alya Kız Yurdu

Alya Kız Yurdu

Alya kız yurdu 2013 yılında iki ortak tarafından Antalya’da kurulmuş özel bir kız öğrenci yurdudur. Kız öğrencilerin kendilerini evlerinde hissetmeleri için tasarlanmıştır. Yurdun odaları oldukça konforludur ve odalar en fazla 4 kişiliktir.


Antalya’da kız yurdu arıyorsanız antalya en iyi yurt seçenekleri arasında Alya kız yurdu en iyi seçenek olacaktır. Aynı zamanda Alya kız yurdu akdeniz üniversitesine en yakın yurt olma özelliğini de taşımaktadır. Ve sağladığı konforu ve odalarda bulunan ürünler sayesinde Antalya’nın en özel kız yurdudur.

Yurt Olanakları

Yurt sahiplerinden birisi eğitimci olduğu için öğrencilerin eğitimlerinin aksamaması içinde en iyi imkanları sağlıyorlar. Yurt içinde bir aile gibi öğrencilere hizmet veriyorlar. Yurt olanakları da oldukça gelişmiş durumdadır. Yurt için ne kadar erken kayıt yaptırırsanız o kadar uygun fiyat ödüyorsunuz. Yurt içinde kalan öğrencilere deneyimli aşçılar sayesinde kaliteli yemekler hazırlanıyor. Yurt konusunda karar veremiyorsanız yemekhaneyi, odaları ve yurdun temizliğini inceleme imkanına sahip oluyorsunuz. Hijyene önem verdikleri için memnun kalacağınızdan eminler.

Ayrıca kütüphanede öğrenciler vakit geçirirken aynı zamanda fitness salonunda spor yapma olanağına sahip oluyorlar. Yurt kafesinden ücretsiz sıcak su alabiliyor kahve vs yapabiliyorlar. Kötü hava şartları için okul yakın olsa da ücretsiz servis imkânını sağlıyorlar. Ayrıca yurt güvenlik kameraları ile korunuyor. Öğrencilerin faydalanması için ücretsiz internet hizmetleri de bulunuyor.

Alya Kız Yurdu İdeal Yurt Mu

Yurt okula yakınlığı ve sahiplerinin eğitimci olması dolayısıyla en ideal yurttur. Konforu ve sağladığı olanakları ile de rakiplerine fark atmış durumdadır. Sizde antalya kız yurdu arıyorsanız ailenizle Alya kız yurduna gelip inceleyebilirsiniz ve böylelikle karar vermiş olursunuz.

 


Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM
Dost Siteler