Amazon Kindle Fire 2012 Tablet Bilgisayarı Tanıtıldı

Amazon Kindle Fire 2012 Tablet Bilgisayarı Tanıtıldı

Dünya pazarında bir anlamda kendi standartlarını yaratan ve Google gibi, Apple gibi devlerinde bu alanda ürünler çıkarmasına sebep olan Tablet Bilgisayarının 2012 sürümü firma tarafından tanıtıldı.

İlk etapta bir isim verilmeyen ve yine olarak anılan bu cihaza bir önceki sürümü ile karışmaması için Kindle Fire 2012 adını vermemiz biraz daha iyi olacak gibi görünüyor.

Öncelikle cihazımız 199 Dolar olan fiyat seviyesini 159 Dolar seviyesine çekmiş durumda. Bunun tek sebebi elbette ki düşen masraflar değil. Google tarafından pazara sunulan 199 Dolarlık Google Nexus 7 modeli. Amazon firması rekabeti biraz daha arttırmak için yeni cihazının satış fiyatını da 40 dolar aşağı çekme kararı almış durumda.

  Amazon'un Karı Kindle Fire'den Değil İçerik Satışından

 

Amazon Kindle Fire 2012 ve Amazon Kindle Fire HD
2012 ve HD

 

7 İnçlik bir ekrana sahip olacak olan Amazon Kindle Fire 2012 cihazı bir alt modelinde kullanılan 512 MB ram yerine bu modelinde 1 GB Ram kullanıyor. Bu artışta elbette ki cihazın bir anlamda %50 gibi bir performans artışı yaşaması anlamına geliyor.

Firmanın 159 Dolar seviyesinden satışa sunacağı Kindle Fire 2012 modelinin 14 Eylül 2012 tarihinden itibaren pazara sunulması bekleniyor. Bakalım ilerleyen günlerde Amazon firması yeni modeli ile de pazarda fırtınalar estirebilecek mi?

 

YAZAR HAKKINDA

Kadir AKBALIK
Kadir AKBALIK

Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
Android telefonlar için ücretsiz APK indirin ve oynayın.
Mobil cihazlarınızdan ücretsiz olarak android oyunlar indirebilirsiniz.
En iyi program ve oyun indirme sitesi indirshop
DMCA.com Protection Status