Pasaport Kayıt İşlemleriAmazon şimdi de mesajlaşma piyasasında!

Amazon şimdi de mesajlaşma piyasasında!

Akıllı telefon kullanıcılarının ihtiyaç duyduğu tüm iletişim yöntemlerini kullanarak mevcut sorunların çözülmesini sağlayacağı düşünülen Amazon Anytime, mesajlaşma piyasasındaki Facebook Messenger ve WhatsApp gibi devlerin karşısına geçip kendini kanıtlamaya çalışacak!   Günümüzde e-ticaret ve bulut teknolojisi için oldukça ünlü ve büyük bir şirket olan Amazon, şimdi ise gözünü farklı bir pazara çevirerek Anytime adındaki uygulaması ile […]


Akıllı telefon kullanıcılarının ihtiyaç duyduğu tüm iletişim yöntemlerini kullanarak mevcut sorunların çözülmesini sağlayacağı düşünülen Anytime, mesajlaşma piyasasındaki ve gibi devlerin karşısına geçip kendini kanıtlamaya çalışacak!

 

Günümüzde e-ticaret ve bulut teknolojisi için oldukça ünlü ve büyük bir şirket olan , şimdi ise gözünü farklı bir pazara çevirerek Anytime adındaki uygulaması ile mesajlaşma ve iletişim piyasasına girerek kullanıcılarının karşısına çıkmayı hedefliyor. Daha gelişme aşamasında olan bu uygulama için şirketin ne kadar hevesli ve emin olduğunu, uygulamanın potansiyel özellikleri için müşterilerle yapılan anketlerin şimdiden başlamasından anlayabiliyoruz.

Anytime uygulamasını övenler sadece firması ile kısıtlı değil, bu uygulamanın sosyal ağlara bile rakip olacak kadar potansiyel sahibi olduğu iddia ediliyor. Uygulama zengin özelliklere sahip olacağı için tüm iletişim ihtiyaçlarını karşılayıp tüm iletişim sorunlarını çözeceği düşünülüyor. Uygulamanın zengin içeriklerine örnek vermemiz gerekirse mesajlaşma, fotoğraf gönderme, sesli ve görüntülü arama yapma, fotoğraflara ve videolara filtre koyma, diğer kullanıcıları yapılan içeriklere etiketleme, GIF paylaşımı ve yapımı gibi iletişim kurmaya yönelik bir çok yol mevcut. Bunun dışında uygulama üzerinden oyun oynamaya da izin verileceği söyleniyor. ’ın da son zamanlarda yaptığı gibi Amazon Anytime’ın masaüstü cihazlarda da kullanılabilmesi planlanıyor. Güvenlik açısından da uygulama servisi kullanılarak gönderilen verilen şifrelenmiş olması sağlanılacağı bildirildi. Uygulamanın ne kadar popüler olacağını yakın bir zaman içerisinde görebileceğiz!

  WhatsApp Uygulamasına NFC, Sesli Mesaj ve Video Görüşme Özelliği Geliyor


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status