Amazon Türkiye Tarafından – Black Friday – Beklenen Cuma Kampanyası Başlatıldı

Ülkemizde yakın dönemde faaliyetlerine başlayan Amazon Türkiye “Black Friday” olarak bilinen indirim haftasını Beklenen Cuma Kampanyası adıyla başlattı.

Amazon Türkiye tarafından başlatılan Beklenen Cuma Kampanyası kapsamında 19 Kasım ile 26 Kasım tarihleri arasında yüzlerce üründe indirimler yapılacak. Ayrıca yine yüzlerce üründe 50 TL üstüne Ücretsiz kargo imkânı da Amazon Türkiye tarafından müşterilerine sunulacak.

Oyuncaktan elektroniğe, modadan mutfağa birçok kategoride büyük indirimlerin yer alacağı ‘Beklenen Cuma‘ fırsatlar haftası, erken yılbaşı hediyesi arayışında olan ya da kendini şımartmak isteyen tüm alışveriş severleri 26 Kasım’a kadar Amazon.com.tr’ye bekliyor.

Beklenen Cuma haftası boyunca günlük ve saatlik indirimlerle karşılanan Amazon.com.tr kullanıcılarının alışveriş heyecanı 26 Kasım günü başlayacak En İyi Pazartesi indirimleriyle katlanıyor.

Amazon.com.tr’nin 19 Kasım’da başlayan fırsatlar haftası 26 Kasım’da gerçekleşecek ‘En İyi Pazartesi’ kampanyası ile tamamlanıyor.

Amazon.com.tr Ülke Müdürü Sam Nicols, “Beklenen Cuma haftası boyunca cep telefonundan kitaba, ev dekorasyon ürünlerinden oyuncak ve popüler elektronik ürünlere kadar birçok farklı kategoride avantajlı fiyatlar sunuyoruz. Müşterilerimizin sevdikleri ürünlere uygun fiyatla ulaşabilmelerini sağlamanın yanı sıra ev konforunda hızlı ve güvenilir online alışveriş deneyimi yaşatıyoruz” dedi

 

Amazon Türkiye Baklenen Cuma Kampanyası

 

Birçok Marka Beklenen Cuma Kampanyasına Destek Veriyor

Amazon, Türkiye’deki müşterilerine Beklenen Cuma haftası kapsamında yüzlerce ürünü cazip fiyat avantajları ile sunuyor.

Amazon.com.tr’nin indirim haftasına özel fırsatlar sayfasında Arzum, Bosch, Bose, Braun, Eczacıbaşı Vitra/Artema, Electrolux, Fitbit, Lego, Lenovo, Paşabahçe, Philips, Rowenta, Samsung, Sandisk, Sennheiser, Stanley Black & Decker, Sony, Tefal ve Xiaomi’nin yanı sıra birçok markada dev indirimler yer alıyor.

Amazon.com.tr, çeşitli kategori ve ürünlerde gerçekleştirdiği dev indirimlerin yanı sıra fırsatlar sayfasını ziyaret eden kullanıcıların alışveriş deneyimini daha keyifli hale getirmek için çeşitli hizmetler sunuyor:

 

Amazon Türkiye

 

Günün Fırsatları: Her gün birbirinden farklı ve cazip ürün ‘Günün Fırsatları’ adı altında sadece bir gün süren süper indirimlerle Amazon.com.tr’de

Bitmeden Yakala!: Teknolojik aksesuarlardan ayakkabılara kadar birçok farklı üründe limitli zaman diliminde geçerli dev indirimler

Ücretsiz Teslimat: 50 TL ve üzerindeki siparişlerde ücretsiz güvenilir teslimat ayrıcalığı

Kolay İade: Tüm ürünlerde 30 gün kolay iade garantisi

Amazon Türkiye Beklenen Cuma Kampanyası ile indirimli olarak satışa sunduğu ve sunacağı ürünleri www.amazon.com.tr/BeklenenCuma adresi üzerinden takip edebilir, diğer siteler ile de karşılaştırdıktan sonra beklediğiniz indirim sunulmuş ise direkt satın alabilirsiniz.

Amazon Türkiye Tarafından – Black Friday – Beklenen Cuma Kampanyası Başlatıldı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir